reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane jutro trzymamy kciuki za 24magda09 i jej udaną wizytę ;-)

6- 24magda09 - wizyta w klinice


KWIECIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8 - Ilka_a - wizyta plus badania
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14 - Bernadetta - I beta
15- Kaiina - usg prenatalne
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
25 - Kate23 - wizyta w klinice
27 - Hess - usg połówkowe

Magda kciuki już dziś zaciskam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, MZ postanowiło, że gdy program się skończy, a komuś zostaną jeszcze zarodki, to criotransfery będą za darmo. Wiedziałyście?
 
Hess, gratuluję synka:) miałaś jakieś przeczucia? Podejrzewalas, ze to będzie chłopak?;) ja absolutnie żadnych nie mam i bardzo jestem ciekawa, kim jest mój Ludzik :)

Magda, daj znac po wizycie! Który tl tydzień u Ciebie?

Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Witajcie kochane. Tak ja już po wizycie. Jestem w szoku że moja dzidzia już taka duża :szok: 3cm. Wychodzi ok.10 tydzień. Widzialysmy z moją Pania doktor jak się rusza. Cudny widok:-) :) to już ostatnie spotkanie w klinice. Dzięki nim będę mieć dwójkę dzieciaczkow:biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Super wieści Magda ogólnie czuje się dobrze nie biorąc pod uwagę bólu głowy ( odstawiłam kawę bo piłam bardzo dużo) to chyba tylko lekki ból podbrzusza no i nerwy oczywiście że jeszcze tak długo na wynik mam czekać no i tak się zastanawiam czy nie jechać jednak 13 z położna stwierdziliśmy że może lepiej 14 bo wiadomo jak to z 13 bywa ale wtedy na kolejną betę w razie w musiałabym jechać specjalnie do Rzeszowa a tak bym zrobiła 13 i potem 15 u mnie zawsze 35 km to nie 120 km no i sama nie wiem co sądzicie ?
 
Do góry