reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane a jutro wielki dzień ha dla mnie ale i oczywiście dla dziewczyn :-) a zatem wszystkie jak jedna trzymamy kciuki jutro za :
Bernadetta - udane rozmrorzenie zarodków i pomyślny transfer
Hess - piękne widoki na usg
Kaiiina- udaną wizytę i piękne widoki

4 - Bernadetta - transfer
4 - Hess - wizyta w Novum
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę


KWIECIEŃ


6- 24magda09- wizyta w klinice
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8 - Ilka_a - wizyta plus badania
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14 - Bernadetta - I beta
15- Kaiina - usg prenatalne
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
25 - Kate23 - wizyta w klinice
27 - Hess - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja to już wczoraj spać nie mogłam i tak się zastanawiałam gdzie kobiety pragnące dziecka mają kres swojej wytrzymałości ? I wiecie do czego doszłam ? Że go nie mają są w stanie poświęcić i wytrzymać wszystko nieliczne rezygnują po którymś razie. Ja sama ostatnio mówiłam że to już ostatni raz i koniec a wczoraj złapałam się na tym że myślałam o kolejnym podejściu jeśli teraz crio się nie uda....
Hess Kaiina kciuki za was dziewczyny i za wasze piękne widoki :-)
 
Dziewczynki powodzenia i trzymam mocno kciuki za was ☺☺ja jeszcze w środę mam wizytę w klinice,umówiłam się ☺☺to już takie nasze zakończenie z klinika. No chyba że jeszcze trzeciego zapragniemy ☺☺ dziewczyny ktore już nie jeżdżą do kliniki czy na ostatniej wizycie u swojego gin. wreczalyscie jakiś prezencik??
 
Magda ja kupowałam kosz upominkowy a do kliniki jeździłam raz w miesiącu poprostu jakoś nie ufalam mojemu gin na NFZ kiedy się usłyszy na pierwszym usg na NFZ że ciąże z in vitro mają małe szanse na przeżycie jeździ się nadal tam gdzie wieżą w to że wszystko będzie dobrze ;-) a u mnie na NFZ wciąż powtarzali że jeśli nie poronie to urodze wcześniej żeby nie liczyć na wzorową ciążę bo po in vitro wszystkiego można się spodziewać dlatego postanowiłam do końca jeździć do kliniki a NFZ tylko badania i recepty.
 
Dziewczyny, trzymam za Was jutro kciuki. Ja mam wizytę dopiero o 19:20, więc będę musiała wyczekać cały dzień. W końcu pójdę do mojej lekarki co prowadziła stymulacje, bo wcześniej na urlopie była.

24magda09 - ja nic nie kupowałam, bo w zasadzie ciąża sama się pojawiła ;) i generalnie czasem tam bywam np. tak jak jutro i planuję za jakiś czas wrócić tam po moje mrozaki.
 
My juz do domq wracamy:) maluch już nie taki małych bo 8cm wszystko jest ok:) wazy 2997g ale ruchliwy(a) byl(a) ze dr na usg nie mógł zmierzyć :)
Bernadet ja tez spac nie moglam.. :) w kalendarz mozesz mnie zapusac na15.04 usg prenatalne a 23.04 wizyta;)
Aaa i dostałam lek na zbicie tsh
Madziu ja kupiłam tylko ptasie mleczko podziekowalam i tyle:))
 
reklama
Do góry