reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bry wieczorek:)
Mam nadzieje kochane ze jeszcze mnie pamietecie:)
Nie zagladam tu bo szczerze mowiec nie mam sil.Moje maluchy maja juz 4 miesiace i za soba juz pierwsze przeziębienie a bawet z jednym synusiem bylam w szpitalu na zapalenie krtani.Powuwm Wam ze jestem wykonczona:) z dwoma muchami jest co robic, nie mam czasu na nic,nawet na prace domowe,nie mowiac o ugotowaniu obiadu:) ale co tam chyba kuedys przyjdzie w koncu czas ze troszkę odpoczne:)
Anika Hess jak Wasze maluszki w brzuszku? Super ze Wam sie udalo,buziaki:)
 
reklama
Cześć dziewczyny ;-)
Kate23 kciuki za wizytę i piękne widoki :-)
Magda bardzo się cieszę że się odezwałaś ;-) najważniejsze że wszystko w porządku.
Kaiiina odezwij się proszę bo teraz to kochana o ciebie będziemy się martwiły !!!
Ilka_a witamy :-) zatem skoro dołączysz do nas napisz proszę kiedy wizyta i gdzie to wpisze do kalendarza :-)
A u mnie ? Pęcherzyk wczoraj pękł śluzu dużo a więc wszystko zgodnie z planem i mój wielki dzień się zbliża dużymi krokami :-) mam przeczucie że to będzie poniedziałek a jeszcze dziwniejsze że to będą blizniaki :-)
 
enni ja Ciebie pamietam [emoji3] fajnie ,ze sie odezwalas [emoji4] jak ten czas szybko leci ,moge sobie tylko wyobrazic jak jest chwilami i ze nie wiadomo gdzie ręce włożyć jak maluszki śpią ,ale uśmiech skarbów penie wynagradza Ci brak czasu [emoji6]
bernadetta wizyta na 8 kwietnia badania i dostane zastrzyki stymulujące .
U mnie maz zachorował i juz panikuje ,ze plemniki osłabione beda .zrobilam mu imbir z cytryna i miodem mam nadzieje ,ze pomoze .
 
Enni - ja Ciebie też pamiętam. Na pewno z bliźniakami nie jest łatwo, ale dajesz radę :) Życzę Ci wszystkiego dobrego i Twoim maluchom też :)
 
Dziewczynki kochane Przepraszam również za brak znaku życia... Ale byliśmy u teściów a tam net tragiczny... Formy mi nie chciało wchodzić.
Dziś do domciu przyjechaliśmy po tygodniu siedzenia tam mam dość!!! Nareszcie w swoim łóżku ... Milo ze się martwilyscie:)) ja czuje się super:) ciazowo nic a nic... mdłości odpuscily, teraz tylko zaparcia mnie torturuja;) no i ciągle czuje głód...
jejj betnadet to juz za chile:)) czyli 4masz transfer tak???
Kate @juz przeszła???
Hess anika rośnie juz wam brzuszek?
Madziula jak twoja corcia szaleje bardzo???
Madzia widzę ze również jak za zniklas;) jak tam twoje maleństwo??:)
ilka i eni witam cieplutko:))
Bernadet z Lux medu juz nie będę korzystać wiec możesz usunąć wizytę, wyobraźcie sobie dziewczyny ze za wszystkie badania musiałam płacić ale wściekła byłam w dodatku wyniki z morfologii trochę zle wyszły://... Dobrze ze za parę dni juz wizyta tak tesknie za widokiem usg;))
 
Kaiiina - fajnie, że już jesteś :)
Może miałaś niepełny abonament, dlatego kazali płacić w Lux Medzie? Ja mam wszystko w abonamencie.

Brzuch rośnie, już powoli go widać, ale nie jest to taka krągła piłeczka.

Głowa mnie dziś boli, chociaż nie od rana. Generalnie poszłabym spać już.
Nie wiem czy mi się wydaje, czy sobie wmawiać, ale czuję chyba takie lekkie bulgotki w brzuchu. Tylko nie wiem czy to ruchy czy jelita ;).
 
Witam, jestem, żyję i nadal mam @:crazy: a żeby nie było tak słodko to jutro jadę znowu do Gamety na skłucie pęcherzyka bo mam takowy na prawym jajniku wielkości 17mm:growl: bez tego nie ruszymy ze stymulacją:realmad: jestem przerażona bo to taka mini punkcja tylko bez narkozy - mają mi podać dożylnio Ketonal i wsio:hmm::errr: ogólnie okresem mam się nie martwić, reszta flaków ma się dobrze:sorry2: kupiliśmy leki i tysiak poszedł:ninja2: od jutra zaczynam Menopur w dawce 150 (ostatnio też tak miałam) - jak oczywiście przeżyje to opróżnianie tego pęcherzyka:szok:
Enni witaj - ostatnio o Tobie myślałam:-p bo przecież my mamy tę samą panią dr R.B. - jutro ona będzie mnie nakłuwać:cool2: a ja teraz też będę miała podane dwa zarodki - może też doczekam się dwóch łobuzów:cool2: zdrówka dla Chłopaków:biggrin2:
Hess to jak najbardziej mogą być ruchy:biggrin2: teraz Ci sie rozpocznie disco w brzuchu:laugh2:
Magda i Kaiina dobrze, że się odmeldowałyście :biggrin2:
Ja jeszcze dzisiaj idę na nockę a potem dwa dni wolne:blink: trzymajcie jutro kciuki żebym nie zeszła tam na zawał:ninja2:
 
reklama
Enni, przeoczyłem Twój post!! Cieszę się, że z Maluchami wszystko dobrze :) na pewno to dużo obowiązków, ale też pewnie dużo radosci:) dbajcie o siebie:)

Kaina, który to już tydzień u Ciebie? Witamy po swietach;)

Kate, pierwszy raz słyszę o takim zabiegu. Ale skoro trzeba, to trzeba! Kciuki za pomyślność:)
 
Do góry