reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kochane dziś trzymamy kciuki za Hess i udaną wizytę ;-)

16- Hess- wizyta u genetyka w celu omówienia testu pappa

MARZEC

17- Kaiina - wizyta w Lux Med
22 - Anika11 - usg genetyczne
25- 24magda09 - wizyta w klinice
31- KATE23- wizyta w Gamecie


KWIECIEŃ
2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess- usg w Novum
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg połówkowe

PS. Dziewczyny proszę sprawdzić czy w kalendarzu wszystko się wam zgadza ;-)

Hess kciuki kochana wieże iż wszystko będzie ok :-)
 
Hess, k ciukiza wizytę, choć wierzę, ze to tylko formalność :))

Magda, ja podobnoe jak Madziula od.lekarza, który robił ivf usłyszałam, ze mam odstawić po pozytywnej becie ' zrobiłam tak za pierwszym razem. Za drugim sie jej nie posluchalam,a gin prowadząca ciaze (też od ivf) kazała mi go odstawić w 10 tygodniu. Nie chce Cię tu do niczego namawiać, pisze z własnych doświadcZeń. Może podpytaj jeszcze dziewczyny na wątki ivf, jeśli masz wątpliwości.

Miłego dnia :)
 
Kciuki za naszą Hess &&& dziewczynki będę teraz brać 2x1 a później 1x1 stopniowo będę schodzić :) Hess kochana ile płaciłas za testy Pappa? Mi też lekarz zalecił ale jak dobrze pamiętam do 12dc? Anika a ty będziesz robić? Pamiętam że przy 1 ciąży też mi zalecił,zrobiłam ale w labor.zrobili inna metoda i było nieważne,także tak jakbym wogole nie robiła; ) coś mi świta że to kosztowne badanie.
 
24magda09 - test Pappa kosztował mnie 250 zł. Generalnie chciałam go zrobić. Ale wiesz co? Teraz żałuję, bo to tylko zmartwienie niepotrzebne. Ja bym Ci radziła - nie rób!! Oczywiście zrobisz jak zechcesz. Ja też bardzo chciałam. Ale jak Bóg da i będę w II ciąży, to nie będę tego robić. Lekarze zalecają usg od 11 tc do 13t6d, ja miałam jedno w 11t6d, a drugie (z testem pappa) w 12t2d.

anika11 - sam transfer mrozaków w Novum kosztuje 1850 zł. I do tego należy zapewne doliczyć przynajmniej ze 2 wizyty i leki.

Dzięki za kciuki, idę na 17-tą do lekarza :). Generalnie nie martwię się wynikiem, tylko pokłóciłam się z mężem, bo nie zgadzam się z jego zdaniem na pewien aspekt tego tematu i generalnie była zadyma.
 
reklama
Do góry