reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

24magda09 - ja nie pamiętam, bo tylko raz brałam.

kwiatek - to dobrze, że lekarz ma nowy plan, oby skuteczny. I mam nadzieję, że będziecie mogli go szybko wdrożyć.
 
reklama
kwiatuszeq, ja słyszałam, że niby leki refundowane są do czerwca. najlepiej pewnie lekarza dopytac.

Magda, ja brałam estrofem prawie do konca 10 tygodnia, tak się opakowanie skonczyło i tak kazała lekarka. A Ty nadal bierzesz?
 
kwiatuszeq, ja słyszałam, że niby leki refundowane są do czerwca. najlepiej pewnie lekarza dopytac.

Magda, ja brałam estrofem prawie do konca 10 tygodnia, tak się opakowanie skonczyło i tak kazała lekarka. A Ty nadal bierzesz?
Tak Anika biorę nadal 3x1. 25.03 jeszcze się zarejestrowałam do kliniki więc wtedy zobaczę co gin.powie.
 
Witam,
Jestem z Wami cały czas, tylko nie miałam o czym pisać, ale po dzisiejszej wizycie mogę się pochwalić WRACAM DO GRY:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: i to już w następnym cyklu:blink:
KasiaMakaronik śliczny Synek:biggrin2::biggrin2:
Hess powodzenia na wizycie, nie przejmuj się to tylko liczby:laugh2: pytalaś o moje histero wyszło dobrze, wynik histo-pat dobry:cool2:
24magda09 kciuki za wizytę:laugh2::laugh2:
Kwiatuszeq powodzenia w nowym podejściu, teraz już musi się udać:laugh2: tylko ta kasa wszystko psuje:oo:

co do rozstępów to ja jestem tą szcześciarą, która w ciąży nie miała rozstępów, a smarowałam się cały czas zwyklą oliwką Bambino:-) :) podejrzewam że to był czysty fart, byłam 8 lat młodsza, teraz może być gorzej:-p
Wracając do mojej wizyty to moja kochana pani dr R.B. dzisiaj już nas zakwalifikowała do drugiej próby, wszystkie badania porobione i wyszły dobrze, od 22dc mam brać Estrofem do 29 marca to teoretycznie ma być 4d nowego cyklu ale może wszystko się przesunąć:huh: 31 marca wizyta w Gamecie i wtedy będą recepty na zastrzyki i ruszamy - liczę że do połowy kwietnia będzie po robocie:laugh2: a i co mnie ucieszyło, żeby zwiększyć szanse na ciąże podadzą nam dwa zarodki:biggrin2: co do leków to wiem, że refundacja nadal jest, nie wiem do kiedy, ale ponoć niektóre ceny się zmieniły na wyższe, wszystko sprawdzę jak odczuje koszty na własnej skórze:ninja2: teraz jestem mega szczęśliwa, że nas przyjeli i w końcu coś się dzieje:biggrin2: miłego wieczoru:biggrin2:
 
Magda, bierz, nie zaszkodzi:) lekarz niech zadecyduje. Mi przy pierwszym transferze kazali odstawić zaraz po becie i co.... wg jednego z lekarzy było to zbyt gwaltowne..

Kate23, swietne wieści!! Kibicuje i już teraz zaciskam kciuki:) MZ na swojej stronie publikuje listy leków refundowanych, więc możesz to sprawdzić w Internecie.
 
Oko w końcu coś tu rusza:)))
Magda mi lekarz kazał brać do końca opakowania i odstawić;)) bo nie plamilam i było wszystko ok... Anika może ty tak długo bralas te leki w związku z krwiakiem???

Kochane ja słyszałam ze do końca trwania rzadowki leki będą ref. Później już nie...:/ więc jak wrócimy po naszego mrozaczka to nawet tych kosztów nie chce znać :/ bo od samego myślenia glowa mnie boli....

Karlte to czyli czekamy u ciebie na @??:)

Kwiatek to wiadomo kiedy startujecie?? ;)
 
Kochane dziś trzymamy kciuki za 24magda09 i udaną wizytę ;-)

15- 24magda09 wizyta u gina prowadzącego ciążę

MARZEC


16- Hess- wizyta u genetyka w celu omówienia testu pappa
17- Kaiina - wizyta w Lux Med
22- Anika11 - usg genetyczne
25- 24magda09- wizyta w klinice
31- Kate23- wizyta w Gamecie


KWIECIEŃ


2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess - usg w Novum
8- Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
20- Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27- Hess - usg połówkowe

Ps.przepraszam najmocniej za wczoraj Kate problemy z kompem ;-(
 
Ostatnia edycja:
Kaiina, na krwiaki biorę cały czas, ale to inne leki. Z estrofemem są dwie szkoły odstawiania-albo od razu po becie, albo później stopniowo. Zalezy od lekarza i wyników krwi, o ile takie są robione. W moim przypadku nie były. I za pierwszym razem ja nie plamilam od bety, tydzien poznoej sie to zaczelo i wtedy K rwiaka nie widzieli...
Co.do leków refundowanych, to do crio i tak nie było refundowanych tylko do stymulacji. Po transferze (i przed np estrofem) wszystko z własnej kieszeni i jeśli będzie ryczałt jak na luteine to ok, ale np prolutex czy duphaston są w 100%. U mnie leki po transferze wychodzą około 250tygodniowo, bo ten prolutex taki drogi! Na szczęście już z niego schodze...
Ja się zastanawiam, jakie będą koszty samego transferu po zakończeniu programu.... :/


Magda, &&&& za piękne widoki :))
 
Anika11 ja 2 razy podchodzilam prywatnie do invitro koszt samego transferu to w mojej klinice 1100 oczywiście plus wizyty i leki 3-4 wizyty u mnie 250 zł plus leki
 
reklama
Do góry