reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane jutro trzymamy kciuki za Kaiina i udaną wizytę oraz piękne widoki ;-)

17-Kaiiana -wizyta w Lux Med

MARZEC

22 - Anika11 - usg genetyczne
25- 24magda09 - wizyta w klinice
29- Bernadetta - wizyta w klinice
31- KATE23- wizyta w Gamecie


KWIECIEŃ
2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess- usg w Novum
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
19- Kaiina - wizyta w Lux Med
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg połówkowe



Kaiina kciuki będę trzymała jednak mnie jutro nie ma dlatego już dziś kalendarz ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jeśli chodzi o mnie ta @ mi się spóźnia miała być dziś i nie ma jej ;-( jeszcze mi się to nie zdarzyło nigdy się nie spóźniała co nie oznacza że jej nie będzie ha lepiej ja sama przez chwilę myślałam że może jednak ................. ale zrobiłam sikańca i rozwiał moje wątpliwości widocznie poronienie miało na to jakiś wpływ więc nadal czekam ;-(
 
Bernadetta, może tak być, ze coś się rozregulowalo po ostatnich wydarzeniach i trochę Ci sie ten cykl wydluzyl. Trzymam za Ciebie kciuki :)
 
Hej, jestem.
Przepraszam, że tak tylko o sobie. Genetyczka w sumie nic nie powiedziała, tylko podała teorię. Powiedziała, że można zrobić NIFTY, ale to w sumie też tylko statystyka. Albo amniopunkcja. Mąż nalega na amnio. Ja się waham. Może zrobię, ale jeszcze nie wiem. Generalnie ja bym nic nie robiła, bo myślę, że jest ok. Ale kłócę się z mężem od kilku dni. Niby (po opisie lekarki) nie taka straszna ta amnio jak ja malują. Ale oczywiście ryzyko jest... Małe, ale jest.
 
Kaina, pięknych widoków dzis:) o której wizyta?

Hess, jak po nocy? Głową trochę odpoczela czy nadal kocioł? Ściskam Cię!

Dobrego dnia wszystkim!
 
Hess kochana wiesz co ja się jeszcze zastanowie porządnie nad tym badaniem. Teraz tylko niepotrzebnie się denerwujesz. Oby wszystko się ułożyło. Kaiiina kciuki zacisniete &&&
 
Kaina, pięknych widoków dzis:) o której wizyta?

Hess, jak po nocy? Głową trochę odpoczela czy nadal kocioł? Ściskam Cię!

Dobrego dnia wszystkim!

Hej, głowa spokojna. W zasadzie staram się o tym nie myśleć. Liczę na to, że mąż zmieni zdanie. Jutro wyjeżdżamy na tydzień w Alpy ze znajomymi, będzie relaks, będzie zabawa, to może i jemu się odmieni :)

Hess kochana wiesz co ja się jeszcze zastanowie porządnie nad tym badaniem. Teraz tylko niepotrzebnie się denerwujesz. Oby wszystko się ułożyło. Kaiiina kciuki zacisniete &&&

Przestaję się martwić, skupiam się na pakowaniu walizki na urlop :D


kaiiina - powodzenia na wizycie, czekamy na relacje!
 
reklama
Jestem jestem dpiero do domciu dotarłam...
Wiec maleństwo moje rośnie:) ma 2,5cmm serduszko pięknie bije :) karta ciąży założona :)
kurcze nie wiem co mam zrobić bo z tymi badaniami nie wiem czy jutro jechać czy we wtorek dopiero żebym miała je na 04.04.. Na wizytę
Od 21.03 mam stopniowo schodzić z luteiny gin. I tak mi przepisała pod język luteine bo znowu coś mnie złapało przez ta luteine..
Berdet możesz na 19.04 wpisać wizytę w Lux med:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry