reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kochane dziś kciuki trzymamy za Madziula_87 i udaną wizytę ;-)


12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę


MARZEC




13 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14- KATE23 - wizyta u pani dr ?
15- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
17- Kaiina - wizyta w Lux Med


KWIECIEŃ


2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess - usg w Novum
8- Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27- Hess - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Madziula daj nam znac od razu po wizycie czekamy z niecierpliwością:))
Bernadet odpuściło wylegiwanie i domowe sposoby pomogły więc jest już dobrze ale dziękuje że pytasz:)))

Dziewczyny mam dziś takiego lenia że głowa mała cały tydzień odpuszczałam ze sprzątaniem żeby się wykurować a dziś po prostu mi się nie chce.....jeszcze ta dobijająca pogoda...:((( echhh
 
Kochane dziękuję za kciuki! Przepraszam, że tak mnie mało :( ale nie czas i pora na opisywanie sytuacji tu i teraz :( przeżywamy rodzinną tragedię, ale to kiedyś... No cóż - u nas wszystko ok! Niunia waży 915 gram, rośnie! Hemoglobina spadła - mam brać żelazo z kwasem foliowym, a na twardnienie brzuszka nospę... Dr pobrał cytologię, a następna wizyta za 3 tygodnie - 2 kwietnia! Pozdrawiam Was serdecznie i za każdą mocno zaciskam! Pa
 
Madziula_87 przykro mi bardzo z powodu rodzinnej tragedii :-(
Super zaś że maleństwo rośnie oby tak dalej :-) na poprawę hemoglobiny polecam duszona wątrobke cielęca mi bardzo pomogła podczas ciąży do końca miałam hemoglobine 11,6 a wystarczyło zjeść ją 1-2 razy w tygodniu :-)
 
reklama
cześć dziewczyny sorki że tak długo ale powoli dochodzę do siebie .Ogólnie mały przyszedł na świat 25 lutego przez cesarskie cięcie przy znieczuleniu ogólnym z powodu spadających płytek krwi u mnie. Próbowałam siłami natury ale się nie udało. Operacja mnie wymęczyła po paru dniach zrobił mi się skrzep między blizną miałam to czyszczone na żywca i jeszcze się nie goi
 
Do góry