reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Niebajka:)<3 czekamy na wieści jak się czujecie:***

Bernadet przynieś nam dobra wiadomość&&&&:-D

Dziewczynki byłam dziś w pracy kierownik mnie wypuścił o 17:) umowa na 3 latka podpisana;) ale jestem juz padnietaaa:)
 
Kochane parę minut przed 13 przyszla na swiat nasza Córeczka. 3020g, 48 cm, 100/100.
Z matka troche gorzej, bo byly komplikacje. Malutkiej oprocz 3 minut w salce jeszcze nie tulilam.. dopiero jutro jest ten dzien..:/ jestem mama i nie jestem.. poki co tatus bardziej sie spisal.
Ale damy rade!

I pamietajcie Kochane, ze trzeba walczyc i sie nie piddawac! Nas nic nie jest w stanie zlamac! Silne baby znas:*

Sciskam Was mocno!:*
 
Kochana Niebajko ♡
Miałaś spać i zbierać siły, a Ty tu jeszcze relacje zdajesz;) cała Ty! Jutro czeka Cię spotkanie z pewnym Cudem:)) buziaki przytulaki :*
 
Ostatnia edycja:
Niebajko kochana pewnie już dziś całujesz i tulisz swoje szczęście; )) Bernadetta kciuki za Ciebie abyś jak najszybciej zabrała swoje kropeczki ;)) a ja wczoraj byłam u swojego gin.który będzie prowadził moja ciążę; ) dla mojego spokoju nawet mnie zbadał ;)) coś tam było maleńkiego,prawdopodobnie moje maleństwo ale za 2 tyg.jadę do kliniki to pewnie już będzie widać coś więcej; ))
 
Niebajko szczęścia nie można sobie kupić ale je można sobie urodzić ty to szczęście właśnie urodziłas :-) :) gratuluję i życzę wam dużo zdrowia :-) :)
A zatem jadę trzymajcie kciuki abym już w przyszłym tygodniu mogłabym i ja mieć swojego kropeczka pod sercem :biggrin2:
 
reklama
Do góry