reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kochane dziś trzymamy kciuki za Kaiiina i jej piękne widoki:-) :)

02- Kaiina - wizyta w Lux Med

MARZEC

07- Kaiiina - usg serduszkowe
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14- KATE23 - wizyta u pani dr ?
15- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
Bernadetta no przykro mi kochana że będziesz musiała jeszcze miesiąc poczekać ale nabierzesz sił odpoczniesz i do walki :)) zobaczysz teraz jeszcze święta zleci piorunem :)) kochane ta moja gin.z kliniki to zakręcona; )) wczoraj do niej napisałam w sprawie medrol i kazała odstawić. Gdy zrobiłam betę i zadz.do niej powiedziała że leki mam brać bez zmian a za 2 tyg.zobaczymy wczoraj pisze ze po pozytywnej becie można odstawić :))
 
Za dwa tyg.miałam jechać ostatni raz do kliniki ale moja gin akurat idzie na urlop więc pójdę do swojego,może jak dobrze pójdzie to będzie już serduszko; )) i może założy karte ciąży? Więc Bernadetta zapisz mnie do kalendarza na 15.03 ;))
 
Kainna, z niecierpliwoscia czekam na wieści od Ciebie :)

Bernadetta, co się odwlecze, to.... wiem, ze sie pewnie wlurzylas i chciałaś działać od razu, ale organizm musi sie zregenerować. Mi kazali czekać dwa cykle i zobacz, jak efekt. Tego samego Ci życzę ;)

Magda, ja od początku (po becie) kontaktuje sie tylko z gin miejscowa, która prowadzi ciszę. Tylko klinikne muszę poinformować, ze transfer udany;) jeśli będzie serduszko, to założy kartę.
Co do tych leków, to niestety lekarze nie pochodzą do nas indywidualnie i stąd zamieszanie, odstawiac, noe odstawiac. Ważne, by było dobrze!!
Jakie leki Ci pozostały?
 
Kainna, z niecierpliwoscia czekam na wieści od Ciebie :)

Bernadetta, co się odwlecze, to.... wiem, ze sie pewnie wlurzylas i chciałaś działać od razu, ale organizm musi sie zregenerować. Mi kazali czekać dwa cykle i zobacz, jak efekt. Tego samego Ci życzę ;)

Magda, ja od początku (po becie) kontaktuje sie tylko z gin miejscowa, która prowadzi ciszę. Tylko klinikne muszę poinformować, ze transfer udany;) jeśli będzie serduszko, to założy kartę.
Co do tych leków, to niestety lekarze nie pochodzą do nas indywidualnie i stąd zamieszanie, odstawiac, noe odstawiac. Ważne, by było dobrze!!
Jakie leki Ci pozostały?
Anika teraz jeszcze mi zostały estrofem duphaston luteina acard no i biorę jeszcze mgb6 witamina D kwas foliowy. Po pierwszym ivf brałam tylko duphaston i luteine ale wtedy był transfer ze świeżego zarodka mam nadzieję że jeszcze trochę i będę brać tylko te dwa leki; )) ja też teraz już będę chodzić do swojego gin.tu na miejscu a do kliniki chciałam pojechać tylko aby podziękować; )) więc pojadę po następnej wizycie już u swojego gin.tylko teraz nie wiem czy mam się rejestrować czy po prostu od tak pojechać. Za 1 razem po pozytywnej becie pojechałam po 2 tyg.i gin mnie badał i słyszałam serduszko,teraz w sumie będę już po takiej wizycie u swojego lekarza.
 
Anika11 kochana a ty miałaś teraz crio ?
Kaiina mocno zaciskam kciuki aby już dziś było widać serduszko :-) :)
Magda może i lepiej że po świętach wiadomo na święta tyle zawsze roboty a mi by nie wolno było robić a znając mnie wzielabym się za wszystko sama i może znów skończyło by się niepowodzeniem a tak po świętach na spokojnie obliczylam że transfer wyjdzie mi gdzieś na 1-2 kwietnia więc równy miesiąc :-)
 
reklama
Do góry