reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Bernadet tak do Parentsa w Rzeszowie chodze I tam bete bede robic:) kurcze to jednak masz kawal
Kwiatek to kciuki za stymulacje I oby mrozaczek chociaz jeden byl;*:)
 
Kaiiina 11 też prawdopodobnie będę w parensie bo mi się leki kończą i będę musiała na 11 ustawić wizytę :-)
Anika11 jednostki tu zaznaczyli mIU/ml nie mam pojęcia co oznaczają :-(
 
Bernadetta, pytam, bo czasami laboratoria mają inne, ale diagnostyka na właśnie mIU/ml,więc nie wiem, czy jest sens do niej jechać.
 
Wiesz Anika11 ostatnim razem z Natanielem miałam tak że pierwszą robiłam w Sanoku .też była niska 18,36 a kolejną w Rzeszowie i już była 132 dlatego położna zasugerowała mi aby może zrobić w innym laboratorium skoro mam wątpliwości. No i sama teraz nie wiem co robić :-(
 
Madziula oby oby:)) to czekanie jest najgorsze no ale co ma być to będzie:) w każdym razie jeszcze jest jedna kruszykna :))Madziu to teraz jakie imię dla niuni macie???
24Magda mam taka nadzieje ze te skurcze to dobry znak:)) jeszcxe trochę czasu moje maleństwo ma do 11.02 ;)
Ananas po transferze można jeść tylko żeby był dojrzały tak jak Anika pisze:)
24Magda a jak ty się czujesz??:))
Kaiiina ja kochana czuje się ok ;) wiesz jak to jest staram się aż tak nie myśleć o tym wszystkim no ale nie da się za bardzo. W pn wizyta i pewnie gdzieś za tydz.crio także nadal czekam. Mam chrzesnice na feriach no i szalonego 19 miesięcznego bobasa więc na nudę nie narzekam; )) Bernadetta ja myślę że beta ładnie przyrasta oby tak dalej.
 
Jutro trzymamy kciuki za wzorową betę aniki11 :)

LUTY

06 - anika11 - powtórka bety

08 - Madziula_87 - połówkowe (prywatne)
08 - 24magda09 - wizyta usg przed criotransferem
09 - Kwiatuszekq20 - wizyta w trakcie stymulacji
11 - kaiiina - I pozytywna beta!!!
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15 - KATE23 - histeroskopia
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
 
reklama
Do góry