reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Przepraszam nie doczytałam...

dziewczyny dzwoniłam do kliniki i niestety dwie morulki nie przetrwały:( :(((((
mamy chociaż jednego mrozaczka 4BB ...
Anika nie biore magnezu, jem codziennie plasterek ananasa
Kaiiina kochana jak dobrze pamiętam ananas tylko do transferu później nie wolno jeść. Zapytaj dziewczyn ale mi tak doradzaly. Przykro mi z powodu zarodków ale miejmy nadzieję że od razu się uda!!!
 
reklama
Madziula oby oby:)) to czekanie jest najgorsze no ale co ma być to będzie:) w każdym razie jeszcze jest jedna kruszykna :))Madziu to teraz jakie imię dla niuni macie???
24Magda mam taka nadzieje ze te skurcze to dobry znak:)) jeszcxe trochę czasu moje maleństwo ma do 11.02 ;)
Ananas po transferze można jeść tylko żeby był dojrzały tak jak Anika pisze:)
24Magda a jak ty się czujesz??:))
 
Cześć dziewczyny ;-)
No i powróciłam do domu przyrost bety jest 100% ale jakaś niska mi się wydaje 44,07 pierwsza 21 położna z kliniki kazała się nie martwić bo niby każde laboratorium ma swoje odnośniki do liczb no i kazała mi powtórzyć betę w poniedziałek w tym samym laboratorium i sprawdzić czy nadal przerasta lub zrobić jutro bądź w niedziele w Rzeszowie w diagnostyce problem w tym że do Rzeszowa mam drugie tyle drogi :'(
Co byście doradzily ?
 
Bernafet gratulacje:))))
Kochana ja bym jechal.. Tez na bete 11 bede jechac 60km zeby tylko bete zrobic no ale decyzja zalezy od ciebie:) wyjdzie mi taniej no za buss zaplace 15zl a U siebie za bete 30...wiec oplaca mi sie;)
 
Kaiiina no masz w sumie rację niestety ja do Rzeszowa mam 120 km do Sanoka 60 a 11 to betę w parensie robisz czy ty do innej kliniki chodzisz ?
 
reklama
Do góry