reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny kciuki dzisiaj za Was:)

Madziula pieknych widoczkow:*

Hess oby jak najdłużej bezobjawowo :D zovacz haki ten Twoj Kropek spryciarzarz:D cichy i przebiegly;) hahah:D

Terminow mam kilka:p wg usg 28.02 (i to wpisalam do stopki, bo to z prenatalnych/genetycznych )
Wg om(tak mi w szpitalu liczyli) 07.03.
W klinice 2-4.03..
Także juz nie wiem:D
Niech dziecie siedzi w brzuchu jak najdluzej..:)
 
bernadet &&&
Madziula może w końcu twoje maleństwo się pokarze:) kto tam siedzi:)))
Anika to czyli ty dzisiaj betę robisz???? to też kcikam z całych sił:)))
Niebajka:) mówisz że rodzisz od końca lutego;)) aż do marca:pPP Trzymam kcikui tak jak piszesz żeby maleństwo było jak najdłużej....

Kochane a ja od wczoraj mam skurcze jak na @ :( ... dzisiaj 4 dpt
jeszcze bede dzwonić do kliniki jak moje maluchy czy wszystkie przetrwały i czy będą zamrożone...
 
Ostatnia edycja:
Kainna, robiłam betę wczoraj i jutro mam powtórzyć, by zobaczyć, czy jest przyrost. Bólami jak na @ sie nie martw, to całkiem naturalne. Bierzesz magnez? Daj znać co z zarodkami :)

Niebajka i termin przyjścia Młodej na twarz zapewnia nam tu atrakcji na wiele dni :*
 
Przepraszam nie doczytałam...

dziewczyny dzwoniłam do kliniki i niestety dwie morulki nie przetrwały:( :(((((
mamy chociaż jednego mrozaczka 4BB ...
Anika nie biore magnezu, jem codziennie plasterek ananasa
 
Kaiina, lykaj magnez, ja biorę 3razy magneb6 i nie mam żadnych skurczów. Nie zaszkodzi!!

Mrozaczek 4bb to rewelacja!:)
 
no też mi tak powiedziała Pani Embriolog ,Tylko tak jakoś w serce zakuło jak powiedziała że te dwie nie dały rady... mówiła żeby się nie martwić że to całkiem naturalne te skurcze ale faktycznie kupie sobie ten magnez może pomoże jakoś
 
reklama
Kaiiina ja wierzę, że ten w brzuszku da radę i zostanie z Wami, a 4bb też piękny zarodeczek :) takiego właśnie noszę pod serduszkiem :)

Ja po połówkowych :) Dziołcha zostaje ;) wagowo i pomiarowo wszystko ok... dostałam zdjęcie buziaczka w 3D :) ...tp.17.06 ;)
 
Do góry