reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witajcie kochane Anika jestem jestem trochę gorsze dni ; ( staram się ciągle coś robić aby nie myśleć...troszkę chciałam odpocząć. Plan jest taki że czekam na @ możliwe że jutro zawita i znów od 2dc tabletki w 10dpt usg i umawiamy transfer. Tylko że ja już nie mam nadzieji :(( wszystkie zarodki to blastocysty ponoć super,za każdym razem słyszę że takie zarodki sie przyjmują. Jak za 1 razem się udało a teraz ciągle nie wychodzi.Boję się że coś jest nie tak
 
reklama
Magda, niech @ przychodzi szybko i nie robi rewolucji. Wierzę, ze jak zaczniesz lykac estrofem, to wrócą nadzieję i pozytywne myśli :* najgorsze jest czekanie...

Kaiina, ladnie:)
 
Magda nie poddawaj się wiem coś o tym ja o moje szczęście walczyłam ze wszystkimi 6 lat pamiętaj nadzieja umiera ostatnia wiec głowa do góry i marsz do przodu :-)
Anika11 super gratuluję :-)
Ja dziś niby wszystko super po transferze i tak dalej ale chyba mam gorszy dzień nic mi się nie chce wszystko mnie denerwuje i w dodatku ten czas który jakby stanął w miejscu :-(
 
reklama
Kwiatuszek, też kojarze Twój nick:) wydaje mi się, ze po zmianach w listopadzie zapladniaja tylko 6komorek i nie ma znaczenia, czy to podejście jest rządowe, czy komercyjne

Magda, dobrze, ze jesteś :*

Hess, gdzie się podziewasz?
 
Do góry