reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Okii Kaiiinka...poczekam...poczekam:))))A Ty tam chyba ten jajnik na punkcji bedziesz musiala trzymac:):):)


Chyba musze wyluzowac;)
 
With myślałam że przelalam ci trochę pozytywnej energi;) jak ty nie wierzysz że się uda to my tu od tego jesteśmy zeby wierzyć w twój plus!!!
Anika lekarz podsunął do góry moja koszulke dwoma palcami ucisnal na brzuchu mój lewy jajnik i mówi" niech pani tak trzyma " a ja że o co kaman:D i też dwoma palcami trzymałam jajniczek:D a doktor sonda jeździł w środku:p tak na przyszłość juz będę wiedzieć hehe śmieszna sytuacja do tej pory się śmieje:D
 
Ostatnia edycja:
Kaiiinko dziękuję za spotkanko :), pomimo dyskomfortu jaki sprawiają Ci jajcorki ;) mam nadzieję, że zaraziłam Cię wiruskami i że w czwartek, piątek i kolejne dni będą równie dobre wieści jak dziś :)
Witch ja robiłam w 8 dpt betę, ale przy blastkach ;) na twoim miejscu jeszcze bym poczekała ;)
Bernadetko za wgryzanko Maluszka kciuki zaciśnięte :)
 
Ja również dziękuję;*
Tobie madziu jak i asi;) bardzo milo było was poznać i oby więcej takich wyjść i spotkań:D
jajka przeżył ja tez wiec jest ok
 
Cześć dziewczyny ;-)miałam n a pisać wczoraj ale mój mały rozbujnik tak mi dał popalić że nie miałam wieczorem siły na nic. Transfer wypadł lepiej niż myślałam miała być blastka i merulka a tu przyjechałam do kliniki i okazuje się że są dwie blastki :-) a zatem trzymajcie kciuki za blizniaki ;-) może się uda :-)
Kaiiina przyjechałam 14. 30 a wyszłam 15. 30 nie wiem jak ty wyglądasz wiec nie wiem czy się widziałaśmy ale bardzo prawdopodobne miałam granatowe dżinsy i czerwony sweterek a do którego lekarza chodzisz ?
Powiem Ci że nie tym razem też strasznie bolały jajniki właściwie bolą do teraz mam wrażenie że po punkcji nic nie zmalały :-( a wczoraj aż podskoczylam kiedy wkładał mi ten rozwieracz.
Witch ja przy ostatnim razie miałam blastke i merulke wyniki robiłam w 10 dniu pierwsza beta ok druga urosła 80% potem spadła do zera ( podobno efekt po obumarciu merulki) i kolejna była już bardzo wysoka a dwa tyg później było widać pęcherzyk ciążowy ( mogłam coś powrócić z terminami wiec się nie sugeruj nimi ) wiec warto poczekać chwilkę :-)
Jeśli do którejś się nie odniosłam przepraszam ale jestem na tel i ciężko odpowiadać na coś czego się nie widzi ;-)
PS. Bo bym zapomniała ja wynik robię 3 lutego w Matki Boskiej Gromnicznej może mi to przyniesie szczęście albo dwa szczęścia ;-)
 
reklama
Do góry