reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Odpoczywamy aż do 12 września 

Kalendarz

WRZESIEŃ

12 - KasiaMakaronik - wyniki PAPPA + wizyta u genetyka
17 - KasiaMakaronik - spotkanie z maluszkiem
18 - anika11 - wizyta przed crio

anika11 - criotransfer

PAŹDZIERNIK

14 - Hess - konsultacja w innej klinice
- KasiaMakaronik - połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Wanessa gratuluję synusia :-) tak w końcu i mi się udało zajść w ciążę :tak:
enni kochana trzymaj się dzielnie twarda babka z Ciebie trzymam kciuki za was i ściskam mocno:tak:
niebajka ja troszkę się boję wyników ale na razie staram się tak nie myśleć ,leki mam zmniejszone ,ale 17 dopiero lekarz powie mi co dalej
 
Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie... Miałam "trochę" przejść, sporo leczenia, ale dziś skończyłam właśnie 34 tydzień! Mam dwójkę rozrabiaków w brzuchu i dziś idę się dowiedzieć kiedy mogę liczyć na to, że się zobaczymy :)
enni przykro mi, że tak masz pod górkę, ale wierz mi ja też nie miałam łatwo - od początku leżałam i co chwilę lądowałam z krwawieniem na IP, potem cukrzyca, potem skracająca się szyjka i ciągły strach o dzieci. Teraz też leżę, ale już troszkę spokojniejsza jestem. Tak więc mocno trzymam za Ciebie i wszystkie Dziewczyny kciuki!!
 
Dziękuję dziewczynki za wskazówki i gratulacje:-)
Trzymam kciku za wszystkie mamusie z dzidziami w brzuszku i te wciąż starające się - w końcu każda z Nas zasługuje, aby być mamą:tak:
Pozdrawiam:-)
 
ALternatywa, Ewciak, kciuki za Was i Wasze Maluchy :) rosnijcie zdrowo!!!

Hess, dołączam do cierpiących przez @, jednak po stymulacji nie jest łatwo :/
mozesz mnie wrzucic do kalendarza na 18.09 - wizyta przed crio.
 
Alternatywa super ze jesteś już w 34 tygodniu, a Twój historia to tak jakbym czytała o sobie. Również ciąża blizniacza, krwawienia, cukrzyca, skracajaca się szyjka. Dałaś mi nadzieje ze i mi się może udać :)

Kobietki jutro będę mieć zakładany szewek masakra jak ja się boję :(

Anika super ze @ przyszła wreszcie transfer:)
 
reklama
Do góry