reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hess ja też dowcipnej tyle biorę :tak: niestety nie wzięłam teraz zwolnienia lekarskiego bo 27 06 wychodzi mi umowa a mam mieć teraz przedłużoną na stałe ale wszystko się okaże w czasie:crazy: dziś mam nockę, też spałam całe popołudnie pewnie po tym relanium:laugh2:
 
reklama
Hejo:)
Kate nic dziwnego, ze wariujesz:)nie mozesz sie po prostu doczekac!
Mi sie ostatnio snilo moje maleństwo w zoltym ubranku..jeszcze przed transferem:p teraz nic nie pamietam co mi.sie sni!

Wiecie, ze cycki zmacalam sobie dopiero przed chwila, po przeczytaniu Waszych postow? Ee.. prawie wcale mnie nie bola:| moze sutki delikatnie, jakby sie uprzec:/ ten transfer jest jakis calkiem bezobjawowy:| obstawiam, ze stymulacja jajnikow wtedy dala mi tak w kosc. Jedynie jest mi gorąco, ale to normalne po progesteronie.
Co do lutki poprzednio bralam 3x2:)
I fajnie macie z tym relanium:p tez bym tak chciala sobie pospac:D

KasiaM dbaj o siebie w pracy!:))

Moj N. zbil mnie dzisiaj z tropu.. powiedział "znajac zycie, to jeszcze pare razy będziemy przez to przechodzic.." zatkalo mnie calkiem.
 
Witam wszystkie dziewczyny! Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale mam pytanie. Jak to jest z podchodzeniem do procedury - criotransferu, po ciąży? Byłam jedną z pierwszych osób, które się zakwalifikowały w mojej klinice, miałam 3 nieudane transfery, 4ego nie doczekałam, bo wpadliśmy ;) Teraz z różnych przyczyn chcemy podejść po raz kolejny do próby. Jak to jest liczone? muszę czekac w kolejce na moją kolej transferu, czy jak już jestem zakwalifikowana to idę z tzw marszu?
Jak wygląda kwestia zdrowia, torbieli itp. przy transferach z programu? Mam torbiel endometrialną i chyba wodniaka - czy to może mnie zdyskwalifikować?
Czy jest tu ktoś ze Szczecińskiego VitroLive? Jak tam teraz jest z oczekiwaniem/kolejkami?
Z góry dziękuję za odpowiedź!!!!
 
Liju jedyne pytanie na jakie jestem w stanie Ci odp., to to o wodniaka. Dopoki go nie usunęłam (mialam na jajowodzie) nie bylo mowy o ivf, bo zagrazal powodzeniu procedury.
 
niebajka dziękuję za odpowiedź. U mnie pojawił się po ostatnim transferze, a teraz mam tam jeszcze torbiel, a jestem po 2 laparoskopiach i cesarce + mam pełno zrostów. Dlatego moja ginka proponuje próby zajścia w ciąże, wykorzystanie zarodków i w razie powodzenia, pozbycie się tego w czasie kolejnego cc... ale bałam się, że mogą się tego nie podjąć :( mam nadzieję, że gin z kliniki, który zna mój przypadek coś pomoże przepchnąć
 
liju - gratuluję wpadki ;) Ale niestety nie pomogę Ci odnośnie Twoich pytań, bo się nie orientuję.

Dziewczyny zamierzam testować 8dpt, czyli przyszły piątek. Wcześniej się boję, a tak pożyję w błogiej nieświadomości.
Dziś ćmi mnie podbrzusze jak na @. Do tego co jakiś czas strasznie kuje mnie w lewym jajniku. Czy to od leków czy coś się już dzieje? Mam nadzieję, że nie dostanę zaraz @, bo ostatnio dostałam po 22, a dziś mam 21 dc. A jeszcze poprzednio dostawałam 23-24 dc. Bo jak dostanę to już będzie pozamiatane, no nie?
Fajnie wreszcie wiedzieć przez co i Wy przechodziłyście :D Jakie to uczucie itd, hehe.

A wiecie, patrzyłam w swoje notatki i punkcję miałam 18 marca, a transfer 18 czerwca :D

KasiaMakaronik, niebajka
- napisać mi tu szybciutko, kiedy testujecie poszczególne bety, muszę uzupełnić kalendarz!!
 
reklama
Do góry