reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny sorki, ze dopiero pisze ale nie mialam jak, jedna reka kroplowka za kroplowka a druga podtrzymywalam Juniora bo znajoma dzisiaj jest na noworodkach i mi go przyniosla na 4 godzinki. Pozniej oczywiscie musialam odpowiedziec na wszystkie nieodebrane polaczenia ;) Tak wiec Junior pojawil sie na swiecie o 12:20, dostal 10 punktow, wazy 3680 g (czyli nie az taki duzy jak wychodzilo na usg), mierzy 57 cm. Wloski ma ciemne ale krotkie i malutko, nie wiem do kogo podobny, chyba jeszcze za wczesnie by to stwierdzic. Zdjecia nie mam na telefonie bo nie mialam jak zrobic, wtulony byl do mnie a ja troche obolala. Sama cc super, nic nie czulam, atmosfera mila, sam doktorek mi robil, do tego polozna ze szkoly rodzenia a noworodkowa okazala sie nasza dobra znajoma.
 
Kasik wielkie gratulacje!!! Wszystko tak, jak mialo byc:) A synus chlop jak dab:) ciesze sie baaardzo! Teraz duuzo zdrowka dla Was i oby jak najszybciej do domku! :))
 
No i dziekuje Wam dziewczyny za kciuki i mile słowa. Mam dzisiaj tyle radosci w sobie, ze mogłabym zrobic wszystko:D

Hess, juz niedlugo Twoj kropeczek rowniez będzie z Toba! Doczekasz sie!!! Kwiecien szybko przeleci!

Marcysiu jak Twoja beta? Czekamy! Masz racje, teraz oby komoreczki mogly sie ladnie zaplodnic.. :))

Aniko moja! Swieta racja z tymi jajecznymi swietami! Tez tak z N. zartujemy, ze naprodukowalam jajec to i kurczak byc musi:) A dzisiaj sie poplakalam bo dzien przed planowanym transferem N. ma urodziny. Mielismy w planach mala impreze w swieta, dla najblizszych znajomych, ale wszystko odwolalismy z wiadomych wzgledow. Wrocilismy dzisiaj z zakupow, usiadł taki zmachany na krzesle od noszenia zgrzewek wody i mowi tak: "juz wiem kochanie jaki prezent chce na urodziny!"
Ja:jaki? (A z jego prezentami jest zawsze problem, bo chlopak bardzo praktyczny, a wiertarki i inne super niepotrzebne narzedzia juz ma...)
On:żebys zaszla w ciążę:)
No i zmoczylam sobie policzki;)

Boje sie,ze to wszystko idzie teraz tak gladko,ze az za..
Ale jestem dobrej mysli.
Moze chociaz raz zycie mnie rozpiesci..
 
Kasik gratulacje! Teraz zdrówka życzę dla Was.

Niebajka dziś to jakoś wyszło nijak. Nie mam wyniku bety... U siebie nie robiłam bo jeździliśmy dziś do kliniki i nie miałabym i tak jak ich odebrać (U mnie na "wiosce" to tylko można osobiście, nie ma dostępu do neta). No i w klinice mi pobrali krew ale wyniki dopiero jutro bo za późno pobrana... Ech, koolejny dzień w niepewności. Mam zwolnienie na 14 dni i następna wizytę 15.04 (Hess dopisz proszę do kalkalendarza). Czy wtedy powinno być już serduszko? Ktoś wie?
 
reklama
Dziewczyny jest wynik! Beta 307! Progesteron ponad 50 ale dokładnie nie zapamiętałam. Beta rośnie to chyba jest dobrze? Nie mogę w to uwierzyć! Wiecie może czy progesteron w takiej ilości w 14dpt jest ok?? Aaaaa naprawdę bałam sie a beta urosła! I chyba nawet z dobrym %. Aaaaaaaa
 
Do góry