reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane a propo tej witaminy D. To tak na logike , gdyby jej niedobor rzeczywiscie mial taki ogromny wplyw na zagniezdzenie zarodka to 90% ludzi nie mialoby potomstwa ....bo wg doniesien taki odsetek ludzi ma niedobor owej witaminy. Jakos w to ciezko mi uwierzyc :)


Tonący brzytwy się chwyta jak to mawiają. Podchodząc do ostatniego protokołu chcę wiedzieć że wykluczyliśmy wszystko co stało nam na drodze do naszego szczęścia. Wierzę że po uzupełnieniu tej witaminy wszystko będzie dobrze. Coś na rzeczy musi być skoro pojawia się na ten temat coraz to wiecej publikacji i lekarze zaczynają nas badać pod tym kątem.

JA łatwowierna jestem :)))
 
reklama
Witam ponownie, dziewczyny ja mam jeszcze do was takie pytanie czy któraś się leczy w invimedzie we Wrocławiu bo interesuje mnie jaki jest koszt leków do stymulacji, czy ciągle się wpłaca te 4000 czy juz coś obniżyli be podobno leki są juz tańsze? I jeszcze jedno pytanko jak się czeka na refundacje rok czy te badania co robiłam do kwalifikacji nie będą juz zbyt stare???


My zaczynaliśmy w lipcu 2013 teraz styczeń 2015 musiałam powtórzyć badania , hiv chlamydia etc
 
Karusia nie chcialam nikogo urazic. Sama po wyplacie polece sie badac o ile bedzie mialo to sens po piatkowej wizycie....mam jakies zle przeczucie
 
A ja się zastanawiam czy za tą wizytę piątkową będę musiała zapłacić , bo nie wiem jak to jest w trakcie kwalifikacji. Czy wizyta kontrolna po abrazji między stymulacjami jest płatna czy nie ...
 
Witam,
Sytuacja wygląda następująco - dzwoniła do mnie Pani dr z zapytaniem jak się czuje no i jak pow. że bez zmian nadal mnie brzuch boli to niestety transfer odwołany; ( mam brać dupka 7 dni. Potem @ a od 2 dc Estrofen (receptę przysla mi pocztą) no i między 12-14 dc kontrola i później crio. Zarodki jutri pojda do mrozenia mam czekac na telefon od embriologa ile wytrzymalo do 5 doby! Oby chociaż one mnie nie zawiodły. Mówię Wam jestem tak zmęczona ze ledwo żyje:( jutro idę do rodzinnego po L4 bo nie mam na nic siły, boli mnie całe cialo. Na szczęście hiperke mam delikatną i tylko mam odpoczywać i pić dużo wody. U mnie w pracy nie przejdzie odpoczynek i spokój tak więc biorę zwolnienie. Nic to następny cykl będzie szczęśliwy podladuje baterie i musi się udać;) powodzenia i buziaki; )
 
reklama
Witam,
Sytuacja wygląda następująco - dzwoniła do mnie Pani dr z zapytaniem jak się czuje no i jak pow. że bez zmian nadal mnie brzuch boli to niestety transfer odwołany; ( mam brać dupka 7 dni. Potem @ a od 2 dc Estrofen (receptę przysla mi pocztą) no i między 12-14 dc kontrola i później crio. Zarodki jutri pojda do mrozenia mam czekac na telefon od embriologa ile wytrzymalo do 5 doby! Oby chociaż one mnie nie zawiodły. Mówię Wam jestem tak zmęczona ze ledwo żyje:( jutro idę do rodzinnego po L4 bo nie mam na nic siły, boli mnie całe cialo. Na szczęście hiperke mam delikatną i tylko mam odpoczywać i pić dużo wody. U mnie w pracy nie przejdzie odpoczynek i spokój tak więc biorę zwolnienie. Nic to następny cykl będzie szczęśliwy podladuje baterie i musi się udać;) powodzenia i buziaki; )
Czyli podejdziemy w tym samym czasie :-) dla nas bedzie to udany czas
udana proba:-) przesle ci szczesliwe fluidy i obie bedziemy wybierac szczesliwe suwaczki:-)
 
Do góry