reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

LISTOPAD:

27.11.2014 Kasik połówkowe
27.11.2014 Hess podglądanko



GRUDZIEŃ:
01.12.2014 Olusia połówkowe
02.12.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
02.12.2014 Hess punkcja
02.12.2014 EwciaK podglądanko
03.12.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
04.12.2014 Danii wysoka beta
04.12.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
05.12.2014 Tuśka wizyta pęcherzykowa
08.12.2014 Hania USG połówkowe
12.12.2014 Kotuska USG połówkowe
15.12.2014 Hania wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Genna dzieki za odpowiedz, moje zarodki były na tyle słabe, ze nawet gdyby je zamrozili to pewnie by sie nie odmroziły.
Ale byłam na menopurze wiec zobaczymy jak to bedzie.

Hess testuje 4 grudnia.

Ewcia30, witaj na forum. Powodzenie ze stymulacja.
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie:)

Hess - trzymam mocno kciuki za Twoją stymulację, na pewno to całe kłucie nie pójdzie na marne.

Olusia, Danii
- dzięki za kciuki, przydadzą się na pewno.

Genna
- tak krótko : mam kochaną córeczkę, która w marcu skończy 6 lat. Od 3,5 roku staramy się o drugą dzidzie. Przy pierwszym staraliśmy się 10 miesięcy, ale udało się bez lekarzy. Od ok 2 lat leczę się u dr z Novum, który przyjmuje w Radomiu w swoim gabinecie. W styczniu miałam 1 IUI, potem drugą. W maju histerolaparoskopię, która miała sprawdzić, czy wszystko jest ok wewnątrz.Okazało się, że wszystko idealnie. Wyniki mam bardzo dobre, mąż armie super. I nie wiadomo w czym tkwi problem. Na całe szczęście mam już córę, bo inaczej z pewnością bym to gorzej znosiła, ale i tak jestem już bardzo zmęczona tym wszystkim.
W lipcu 3 IUI i też nic.
Zdecydowaliśmy się na inv, choć jestem zupełnie niedoinformowana w tym temacie.
Kurcze Wy tak wiele wiedziecie. Dlatego Was podczytuję i ośmieliłam się podpytać.

Od rana boli mnie brzuch na @, mogłaby już dzisiaj przyjść - tak bardzo mi zależy, bo wtedy jechałabym do W-wy we wt, czw i sobotę, czyli 2 dni wolnego w pracy, a nie 3.

A co dokładnie oznacza ten krótki protokół? Ja zaczynam w 2 d.c. zastrzyki ( chyba gonal, czy jakoś tak ) i encorton, a w 6 d.c mam jechać na wizytę.
 
Kasik, kciuki za wyzytę ! Ciekawe jak duzy jest już Twój maluch i czy sie okaze przystojnym facetem... a może jednak słodką dziewczynką???:-D Daj znać i pochwal sie foteczką.

Hess, ale Cie wymęczą z tą stymulacją. Trzymam kciuki za wizytę.

Ewca
, witaj. W kupie raźniej !!!
 
Ewcia milo Cie u nas widziec :) Mam nadzieje, ze @ szybko przyjdzie. Z tego co piszesz bedziesz miala wlasnie krotki protokol. Najpierw zastrzyki na rosniecie pecherzykow (menopur lub gonal), pozniej dolaczy gonapeptyl, zeby pecherzyki za szybko nie pekly a na koniec zapewne ovitrelle na pekniecie. Pozniej punkcja a po 3 lub 5 dniach transfer i oczekiwanie na wysoka bete :) Wszystko trwa roznie od 12 do nawet przeszlo 20 dni (tzn mowie o stymulacji). Trzymam kciuki, zeby udalo sie za pierwszym razem.

Hess kciukasy za pozytywne zakonczenie stymulacji :)

Ja juz po badaniach, wszystko jest ok, ksiazkowo i idealnie jak powiedzial lekarz. Mam tylko problem z encortonem bo immunolog powiedziala, ze jak po badaniach polowkowych przeplywy Doppler beda ok to moge dalej odstawiac. A lekarz twierdzi, ze Dopplera robi sie po 30 tc. I wez badz madry co teraz zrobic. Lekarz zrobil mi te przeplywy, sam sie zdziwil, ze na tym etapie mu sie to udalo i jest ok ale mowil, zeby lepiej skonsultowac to z immunologiem bo on nie podejmie decyzji o sterydzie. Zobaczymy co we wtorek powie moj doktorek bo calkiem zglupialam teraz. Zwlaszcza, ze lekarz powiedzial, ze nikt nie bedzie chcial podjac decyzji o odstawianiu sterydu bo dziecko moze umrzec i nikt nie chce za to odpowiadac. Przestraszylam sie :(
 
Dziewczyny!
Mam wreszcie termin punkcji !!!! :-D 2 grudnia

Dziś estriadol wyszedł 3212, progesteron 1,79. Mam 20 pęcherzyków po 14 mm. Do soboty muszę się jeszcze postymulować Menopurem 300 jedn., by podrosły. W niedzielę zastrzyk z Choragonu, a we wtorek punkcja. A, w sobotę muszę zrobić jeszcze raz progesteron i estriadol oraz DHEAS (pytałam co to jest, ale już nie pamiętam :D - miałyście to??)
Lekarz powiedział, że mogę spodziewać się lekkiej hiperki. Uprzedził też, że transfer raczej teraz się nie odbędzie z powodu progesteronu. Podadzą mi mrozaczka w następnym cyklu. Ale to jeszcze nie jest na 100% pewne.

Tak czy siak od razu mam lepsze samopoczucie, hihi :-)

kasik36 - super, że wszystko w porządku :tak:

Madzia - dopisz mnie proszę na 2.12 - PUNKCJA :tak:
 
Dziewczynki dostałam @ - Jupiii:) Dawno się tak z niej nie cieszyłam.
02.12 mam pierwszą wizytę, a od jutra zaczynam kłucie. Ble.

Hess
- a nie mówiłam, że będzie ok. Super. Trzymam kciuki.

Kasik36 - dziękuję za szybkie wyjaśnienie i za kciuki :) Ja też trzymam za Twoje maleństwo.

Kotuska - :-)

A i mam pytanie - czy z tymi zastrzykami to Wy sobie tak bez problemu radziłyście? Ja jakoś tak nie mam do takich rzeczy drygu.
 
EwciaK30 - ja osobiście problemów nie miałam. Wiadomo, ten pierwszy był trochę stresujący, ale nie stałam z igłą w ręku i nie zastanawiałam się robić czy nie robić. Po prostu wbiłam ją i już. A kolejne zastrzyki to już pikuś. Teraz to z zamkniętymi oczami mogę robić. Chyba najważniejsze to nie zastanawiać się za długo, tylko zrobić zastrzyk. ;-) Igły są cienkie i krótkie, więc nie boli, nie ma strachu. Tylko powoli trzeba wstrzykiwać, bo może zaszczypać.
 
Aaaaa, z nudów policzyłam sobie dni stymulacji i ilość zastrzyków (włączając te do soboty co mam robić jeszcze) i wyjdzie 23 ds, 47 zastrzyków.:eek:
 
reklama
Do góry