reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska nie stresuj sie wynikami z krwi!! Najwazniejsze ze na USG wszystko ok i dopiero po wpisaniu wszystkich parametrów w kalkulatorek wychodzą te dziwne normy . No i fotka typowo komunijna :) pięknie rosnie to twoje dziecię :)
 
reklama
Olusia mamy podobny czas ciąży bo i transfer jakoś razem miałyśmy tzn ja 23.07 a punkcje 21.07. Co prawda z usg jakoś więcej wychodzi 2 tyg temu na usg jednej fasolce wyszedł 11 tc a drugiej 11.1 tc
 
montana8 mdlosci sa i wymioty sie utrzymuja.. co prawda nie tak jak wczesniej.. zazywam czopki i moge w miare funkcjonowac.. jem kaszke i gerberki i zupy m.in rosol czy grysikowa.. dzis troszke zjadlam barszczyku samego... tak tak jutro mam prenatalne;-)
 
dziewczyny ja tak na szybko, bo padam na twarz.
Na wizycie ok, kropek rośnie. Obecnie ma 1,04cm. Tydzień temu miał 4,6mm, więc chyba jest ok. Tak przewidywałam że tak będzie:) Serduszko bije ładnie i nie tylko je widziałam, ale też słyszałam - przepiękny odgłos :tak: Według usg jest 7t1dzień. Oczywiście mam zlecone badania, więc sporo kasy na nie wydam:( Mam zapisać się na prenatalne, więc jutro będę dzwonić, bo podobno są duuuże kolejki. Wg ostatniej miesiączki data porodu - 18.05., a według usg - 20.05.2015:) Karta ciąży założona i następna wizyta za 3 tyg - 23.10

Kotuska przepiękne zdjęcie kropka. Jej, jak już spory jest :tak: Na pewno wyniki są w porządku:)
 
Olusia powodzenia jutro, będę trzymać kciuki i na pewno wszystko będzie prawidłowe. Ja na prenatalne dopiero pójdę w połowie listopada. Jeszcze tyyyle czasu. No i 3 tyg bez widzenia kropka :( Szkoda, że od początku nie czujemy ruchów kropka, to przynajmniej wiadomo, że jest :-D
 
reklama
Do góry