reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla no szkoda ze od razu nie czujemy ruchow... ale juz nie dlugo.... teraz musze wrocic do swojej wagi i zaczac tyc, chociaz moze byc to trudne skoro wymioty jeszcze sa... :tak: ale damy rade... pozniej bede jadla za 3 he he:tak:
 
reklama
edit: wyniki z krwii
PAPP-A- 9,93 IU/I
fHCG- 16,08 IU/I

Kotuska ja mam:
PAPP-A 5.7 mIU/ml
beta-HCG wolna 25.1 ng/ml
to chyba u mnie nie najlepiej będzie wychodzić? :zawstydzona/y: Tylko, że widzę, że mam zupełnie inne jednostki, to może nie ma co się martwić... w poniedziałek mam wizytę i dopiero dowiem się co i jak
A dzieciątko piękne. Super się ułożyło :tak:

Anulla nawet na prywatne prenatalne są kolejki? u mnie nie było problemu. Cieszę się, że wszystko OK. Niech kropuś dalej pięknie rośnie :tak:

Olusia, Jazzabel kciuki za jutrzejsze wizyty :happy:

Kristin@ nie martw się, masz bardzo ładne wyniki stymulacji, 7 pęcholi to sporo, też tyle miałam. Ciekawe jeszcze jak estradiol, masz może wyniki?

MadziulkaRz ale nakłamali :confused2: Mam nadzieję, że dostaną kasę byś mogła jak najszybciej zaczynać. Będziesz jeszcze przed rozpoczęciem ivf szła na konsultacje z lekarzem? Może zleci jeszcze jakieś badania?
 
Smerfeta, z tego co zdążyłam wyczytać to:
PAPPA jak masz wyżej niż mediana obliczona dla danego tygodnia to dobrze
fHCG jak masz koło mediany lub niżej to jest dobrze.

Generalnie PAPPa nie może byc za nisko a HCG za wysoko.
 
Kristin@ teraz doczytalam... 7 pecherzykow to nie malo.. liczy sie jakos a nie ilosc.... a robilas estradiol? jaki masz? na pewno do kolejnej wizyty podrosna... a to ze masz wstepnie ustalona punkcje to tym sie nie martw... po to sa wizyty zeby zobaczyc co i jak i uzgodnic dokladnie kiedy co i jak.. :-) wiec glowa do gory !



Ja jutro podejme decyzje odnosnie badania krwi...
 
Dziewczyny ja w 12 tc miałam wyniki:
PAPP-A 2.48 IU/L
WOLNE BETA HCG 21.56 IU/L
Po tych ich wyliczeniach wyszło ryzyko:
Zespół Down'a 1:16839
Zespół Edward'a 1:38325
Zespół Patau'a 1:38714
 
reklama
Kristin, 7 to całkiem dobry wynik! Ja miałam 8 pecherzyków z czego pobrali 6 komórek, z czego 4 sie zapłodniły a do 5 doby przetrwało 3 kropki. Z pierwszego kropka miałam ciąże biochemiczną, 2 kropek ma dzis 6,5 cm i nosze go pod sercem a trzeci czeka na jego kolej. Tak wiec nie trać nadziei i uwierz że sie Ci uda.Wystarczy jeden dobry zarodek aby była ciąża.Trzymam mocno kciuki za Twoje jajeczka.


Madzia, to wyniki miałas dobre.
Wpisz mnie prosze na 8 .10 -wizyta u lek. prowadzacego oraz 14.10 wizyta u genetyka-omówienie badan prenatalnych.Dzięki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry