reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej dziewczynki :) u mnie jak nie urok to ... Plamien chwilowo nie ma ale przyplątało sie zapalenie :( od wczoraj szczypania i żółte upławy :( wykończe sie. Dzwoniłam do położnej na szczęście mam w domu jeszcze 3 globulki wiec zaaplikuje sobie i pewnie nie obędzie sie bez wizyty no chyba ze dr wypisze mi samą receptę ale watpię bo on jest taki bardzo zachowawczy i pewnie będzie chciał zajrzeć co i jak sie dzieje. Także kolejna cudna niedziela przede mną.
 
Genna, prawda, że najpiękniejsze zdjęcie. Warto na nie czekać:) Tylko teraz czekam, aż zobaczę coś więcej - już bardziej kropek mógłby przypominać człowieczka :-D
Hania, może to lepiej, że lekarz zajrzy co się dzieje, to będziesz spokojniejsza. Na pewno to nic groźnego, ale lepiej dmuchać na zimne :)
 
Hej dziewczyny:-) od piątku zaczęłam stymulację gonalem, w środę mam wizytę USG i poziom estradiolu. Mam przyjmować zastrzyki po 150ml dziewczyny czy któraś z Was miała to do stymulacji, jak się po tym czułyście, bo mnie głowa boli i już zaczęłam czuć jajniki (to mój 4dc nie za szybko zaczęły mnie boleć?) Aha i mam pytanie odnośnie badań, czy dostawałyście wyniki czy tylko informacje że badania OK? Bo na dobrą sprawę nie wiem czy powinnam się o nie upominać :confused:
 
Kristin ja rano oddawalam krew na badanka, estradiol i progesteron, a po południu miałam wizytę z usg i Dr mnie informował jaki wynik był i czy podtrzymujemy dawkę leków :) - wszystkie wyniki w karcie zostały, a ja po prostu zaufałam Dr i już :)
 
Witam sie wieczorowa pora
1zIggET8dLQXapoHBAA7


Hania niech lekarz zobaczy co i jak... i bedziesz spokojniesza.. :tak:

Anulla w krotce twoj kropek bedzie przypominac czlowieczka... :tak:

Genna a jak twoje klaczki?;-)
 
Olusia tak jak przypuszczałam jak biorek Torecan to jest 1-2 dziennie , nie wiem jak bedzie jak odstawie, pewnie znowu wrócą :/ wczoraj zjadłam to na co miałam ochote w tym Serek tartare i zapomniałam ze to mleczne i wyszło ;(
 
reklama
Cześć dziewczyny:) nie wiem czy mnie pamiętacie, ale jakiś czas temu udzielalam sie w tym wątku. Pragnę podzielić sie z wami nowiną i jako kolejna dodać Wam otuchy.

Co prawda udało sie za pierwszym razem ale od początku nie było łatwo... Zaczęło sie od źle przyrastajacej bety i braku wiary lekarzy w powodzenie... poprzez problemy z ciśnieniem, krwotok, odklejanie sie łożyska i co za tym idzie prawie miesięczne leżenie w szpitalu. Pózniej nie było łatwiej, ale jakoś udało mi sie przetrwać te bezsenne noce, duszności, opuchlizny, hemoroidy, stopy o dwa numery większe, wahania nastrojów itp...
A dzisiaj ta moja źle przyrastajaca beta ma na imię Filip i zdrowa śpi koło mnie w łóżeczku.
Urodził sie w 34 tc, lekarze zdecydowali sie rozwiązać ciąże przez cc. Całe 2,5 kg upragnionego i wyczekanego szczescia.
Także dziewczyny nie wolno sie załamywać, trzeba wierzyć w powodzenie i myślec pozytywnie a w końcu szczęście musi nadejść.

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za kolejne ciąże.

ImageUploadedByForum BabyBoom1411934004.845378.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411934004.845378.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411934004.845378.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Do góry