reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Kreska znów ciemniejsza 🥹 wcale nie schizuje i nie porównuje ze zdjęciami testów z poprzedniego cyklu 😅 dzisiaj 6dpt wydaje mi się, że mam ciemniejszą niż ostatnio w 7dpt. Może będzie dobrze 🥺
Jejuśku! Ty tak wcześnie zaczęłaś testować? Ja jestem przerażona tą perspektywą, a dzisiaj 3dpt 🙈 I nie porównuj! Ma być dobrze ❤️
 
Dziewczyny doradźcie proszę, nie chce by mi kolejny cykl przepadł :( jestem umówiona na wtorek na rozpoczęcie stymulacji (2 DC), a właśnie dostałam okres (o dzień za szybko). Wizyty nie mogę przełożyć na jutro bo klinika zamknięta i nie wiem co robić :(
 
Dziewczyny doradźcie proszę, nie chce by mi kolejny cykl przepadł :( jestem umówiona na wtorek na rozpoczęcie stymulacji (2 DC), a właśnie dostałam okres (o dzień za szybko). Wizyty nie mogę przełożyć na jutro bo klinika zamknięta i nie wiem co robić :(
A jutro rano nie możesz tam zadzwonić?
 
reklama
Do góry