reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
I już pożałowałam pójścia do pracy. Szefowa do mnie z tekstem "że dlaczego nie chcę jej powiedzieć dobrej nowiny, że wszyscy juz wiedzą" Okazało się, ze koleżanka z innego działu "wysunęła wnioski" i poleciała po firmie najnowsza ploteczka. Nie mam sił tego komentować. Chyba zareagowałam w najgorszy możliwy sposób czyli się popłakałam. Dzień do dupy.
 
Marrika w ogóle nie bierz do głowy, rozumiem, że szefowa Cię zaskoczyła pytaniem ale ludzie potrafią dodać 2 do 2 i wychodzi szydło z worka. Nie ma co płakać. Trzeba było powiedzieć, że jak będziesz w ciąży to ona będzie pierwszą osobą, która się o tym dowie, wcześniej niż mąż, wtedy dopiero by urosła ;-):-D
 
Tak wiem dziewczyny, że mogłam inaczej zareagować, skomentować z humorem. Ale chyba w tym momencie puściły moje emocje, które wczoraj tak ładnie trzymałam na wodzy i nawet mąż chyba był w szoku, że obyło się bez łez, pocieszania i bezsennej nocy.
 
Czesc dziewczyn, dawno mnie tu nie bylo. Niektore dziewczyny moga mnie nie znac. Od jakiegos czasu czytam Was ale nie udzielalam sie. (Pisze z tel.)Smerfetko, Genna, Kasi36 ogromne gratulacje dla Was i dla dziewczyn ktore doczekaly sie wysokiej bety.

We wrzesniu podchodzilismy 3 raz do inv i
dalo sie! Dzisiaj doztalam wyniki 12dpt beta 509,8 :D jestem przeszczesliwa.

Pozdrawiam Was
 
reklama
Do góry