reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik - no wlasnie nie jest to takie proste. Badanie mam zrobic rowno 4 godziny po przyjeciu porannej dawki lekow wiec wychodzi okolo 11. Ja pracuje w godzinach 8-16 wiec badanie wychodzi praktycznie w srodku dnia :/ a do tego dojazd do kliniki to minimum 45min. wiec dlatego musialabym wziac wolne i dlatego nie wiem co zrobic.
 
reklama
Kasik, tak na NFZ i w gruncie rzeczy to pierwsza wizyta bez USG bo chociaż szybkie ale było zawsze ;) Teraz spokojniej bo czuję ruchy więc nie panikuje :)
 
Marrika, to nastaw sobie zegarek na 3.30 wez leki i przed 8 zrób badania. Ja tak robiłam bo żeby miec szybko wyniki , tak ok 11 to musiałam oddac krew przed 9. Jeśli czujesz że potrzebujesz zwolnienia to go wez i sie nie zastanawiaj.
 
Marrika ja mialam weryfikacje w Invikcie i nikt mi tego o lekach nie mowil. Mysle, ze spokojnie mozesz zrobic o 7 rano wyniki i po nich wziac leki. Chodzi o to, zebys nie robila wczesniej niz 4 godz od ich przyjecia.
 
Kasik, ja miałam na kartkach od lekarza zeby badania robic po 4 h od przyjęci leków. I tez mi lekarka mówi ze jak chce zrobic o 8 to musze sobie zegarek nastawic.
 
Ależ tu dziś stron do czytania :-)

Kwiatuszek mocne kciuki za piękną bete &&&&&&&&

Marika beta faktycznie obiecująca. Oby tak dalej :-) kciuki posyłam &&&&&&

Kasik ja kupilam magnez bez wit b6 bo mega dawkę b6 przyjmuję w Prewenit intensiv. Nie pamiętam czy Ty też bierzesz Prewenit? Wit B można przedawkować więc trzeba ostrożnie. Na salon to pomysłu nie mam ale podoba mi się propozycja Genny Fabryka fryzur :-)

Genna nie zazdroszczę kłaczków... Przecież one miały już sobie pójść precz! :-/ Mnie męczą mdłości, dziś znowu kulminacja, ale u Ciebie to o wiele gorzej bidulo. A piersi to faktycznie nieźle Ci urosły ;-):-D

Dziewczyny mi na smutki na widok dzieci i ciężarnych pomagał plan działania, dawał mocnego kopa nadziei... ale później chyba zaczęłam się godzić z tym wszystkim bo przynajmniej widok dzieci mi nie przeszkadzał, gorzej z info o ciążąch. Cały czas pamiętam i wiem co czujecie. Ale muszę dodać że nawet jak się nam wydaje że jesteśmy tym beznadziejnym przypadkiem to los potrafi nas miło zaskoczyć i wiele jest przykładów na tym wątku i na wątku o ivf więc głowy do góry :-)
 
reklama
Marikka, beta nie jest zerowa, więc całkiem dobrze się zapowiada. narazie wstrzymaj się ze świętowaniem - bo wiadomo. Trzymam kciuki żeby kolejna była mega wysoka i przyrost był prawidłowy:)
Kasik, co do leków, to mi w Invikcie powiedzieli, że mam robić badania po ok 3,5 godz po wzięciu leków, a Twój dr. na którejś z wizyt objechał mnie, że tak późno robiłam i czy nikt mi nie powiedział, że powinnam zrobić 2 godz po lekach. Więc ja już sama nie wiedziałam jak robić.
 
Do góry