reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Chloe bardzo mi przykro :(
Kasik myśl pozytywnie :)proponuję ci książkę "Sekret"- zresztą wszystkim dziewczynom ja polecam :)
Olusia poradnie ciąż mnogich są przy szpitalach położniczych. W Warszawie wiem o 3 takich, przy szpitalach specjalizujących się w ciążących mnogich. Fajnie bo mój lekarz jest właśnie z takiego szpitala i załatwił mi już na pon. wizytę w tej przychodni u specjalistki od takich ciąż i to na NFZ :)
Jeszcze nie mogę uwierzyć w niespodziankę czwartkową:)
 
reklama
Chloe - to straszne, bardzo mocno Cie przytulam i trzymam kciuki, zebyscie poradzili sobie jakos z ta strata :-(

Ja dzisiaj obudzilam sie z bardzo zlym przeczuciem. Od wczoraj zupelnie przestaly mnie piersi bolec. Obudzilam sie dzisiaj rano z przeswiadczeniem, ze to juz koniec. Normlanie ryczec mi sie chce :(
 
Montana przez 2tyg czułam się fatalnie mdliło mnie bolał żołądek nie wychodziłem właściwie z łóżka. Przez 3 tyg schudlam 1 kg.Teraz już jest bardzo ok, apetyt wrócił i mam więcej energii :)
 
Olusia, plamienia są lżejsze, a jak więcej leżę, to mam wrażenie, że ustały. Znowu kilka dni spokoju. Ciekawe na jak długo :dry: Mnie dziś też dalej podbrzusze pobolewa.
jazzabell, śliczne Twoje maleństwa:) Jeszcze raz gratuluję podwójnego szczęścia:)

kasik, rozumiem Twoje obawy, bo ja po tych wszystkich negatywnych wiadomościach boję się czy w środę usłyszę serduszko mojego kropka. Staram się myśleć pozytywnie, ale nachodzą mnie obawy :-(
 
Marikka na pewno wszystko bedzie dobrze... mysl pozytywnie... ja tez sie boje z kazdym dniem z cos nie tak, szczegolnie jak sie tak zle czuje... no ale staram sie myslec pozytywnie !!
 
Anulla, bedzie dobrze- zobacz statystycznie na naszym forum te ostatnie zarodki co się przyjeły wszystkie dalej się rozwijają.Więc u Ciebie nie może być inaczej !!!
Marikka, pociesze Cie ale mnie w ogóle piersi nie bolały i nadal nie bolą, wiec to nie jest jakis objaw swiadczący w 100 % o ciąży.Kiedy testujesz ?
Jazzabel, super te Twoje blizniaki na fotkach... aż dziwne że ich nikt wczesniej nie zauwazył.
 
reklama
Do góry