reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Chloe za szybko, jak zadzwonisz to pani w rejestracji zapyta cie o dyr miesiączki i wyliczy sama. Rozumiem ze dostalas skierowanie w gamecie ? Mi akurat dr W powiedzialmkoedy mniej więcej mi to wypadnie, ale spokojnie zaufaj paniom :)
Madziulka a ty miałaś tylko 120 j menopuru?
 
Moja pani gin z NFZ mi tak wyliczyła ale chyba faktycznie poczekam na wizytę u dr w Gamecie i niech on ustali co i jak.
 
Hej nie jestem w stanie was nadrobic, zaraz lece do pracy.
Wpadłam napisac ze jesli progesteron w 2dc bedzie oki to ruszamy
ps nie wiecie jaki musi byc?
Leki juz sie chłodza tym razem krotki protokół
 
Kasik powtorze jeszcze raz tutaj dobrze ze zostalas w szpitalu, jestes pod dobra opieka, lepiej tam byc niz w domu i martwic sie..chociaz tez bym wolala byc w domu no ale jak mus to mus... ja biore 600 mg dopochwowo i 200 podjezykowa...;-) mnie troszke pobolewa brzuch, ale podaja mi leki nospe, magnez itd.. dalej mam plamienia.. raz wiecej a raz mniej... wczoraj na wieczor nie mialam praktycznie w ogole ale dzis rano znow.. a ty mozesz wstawac z lozka czy nie?myslalam ze dzis bede mogla pojechac do wc chociaz na wozku a tu dupa...:-(

genna -
biedna jestes i faktycznie troszke dlugo sie tobie to utzymuje...ale mam nadzieje ze szybko mina klaczki...mi sie zaczely klaczki od wczoraj... i ledwo zyje od tego juz.. dosc ze ruszyc sie nie moge to jeszcze to...:-( aaa wlasnie ja tez biore fragmin, to moze od tego mam plamienia... chociaz czemu mam krwiaka jak biore ten lek... hmmm

Chloe uuu to tez nie do konca dobre wiesci... ale najwazniejze ze jest pecherzyk.. wiec wsyzstko idzie w dobrym kierunku...:tak: szkoda tylko ze musisz isc do szpitala i ze masz przepukline...

hania moze jednak podjedz jeszcze raz do szpitala.. nie pokojace sa te bole.. hmm - trzymam kciuki za piekny przyrost bety... kiedy masz miec wyniki?:tak:

Anulla i Madzik
kciuki za wizyte
happy.gif.pagespeed.ce.LIkchqCFGu.gif


Madziulka Rz super ze rosna pecholki.. trzymam kciuki by dalej ladnie rosly :happy:
 
Dzień doberek dziewczyny:)

Kasik wypoczywaj kochana, wreszcie:) i ani nie myśl o pracy
Hania &&&& za przyrost bety
Olusia oby to paskudne krwawienie minęło
MadzilkaRz za pechole
Genna &&&& żeby minęły te paskudne kłaczki ;-)

Kobietki ja jeszcze tydzień i wizyta, dokładnie za tydzień w piątek, już mam stres...:-(i pytanie w głowie będzie owulacja czy nie będzie?
 
Dziewczyny, zaooczątkowuję wlasnie dzisiajszą dobrą passę. Kasik, Hania - wszystko bedzie dobrze, zobaczycie, tylko musicie troszkę polezec i poodpoczywac. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki! &&&&&&&


przedstawiam Wam zdrowiutkiego Kluska. Ma juz 6,38 cm i był bardzo grzeczny. Niesamowite uczucie. To jest takie dziwne, ze czuje sie normalnie, a po przyłożenie głowicy widac, jak malenstwo sie pięknie rusza. Mąż tez był w szoku.
Przeziernosc super, narządy wewnętrzne ok, nerek nie widac, bo sie dopiero co wysiusiał, sisiora nie pokazał, dr sie śmiał, ze nawet nie ma co jeszcze patrzeć. I zrobiłam sobie dodatkowe przepływy w tętnicach doprowadzających krew do łożyska, pięknie wszystko płynie. Z tego badania wyszło mi, ze tylko lekko podwyższone ryzyko przedwczesnego samoistnego porodu przed 34 tyg. i dr zalecił luteine, częstsze USG i sprawdzanie szyjki macicy częściej. Poza tym szystko super.
 
Agaawa - gratulacje! nareszcie jakieś super wieści! :tak:

Olusia - na razie nie muszę iść do szpitala, dostałam tylko skierowanie jakby się coś działo.
 
reklama
Do góry