reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta, oj przykro mi, że takie doświadczenia miałaś. Ja tak miałam kiedyś w Invikcie. I u mnie w szpitalu, gdzie kobieta kłuła mnie kilka razy, potem druga ręka i powrót do pierwszej. Nie jest to przyjemne. Dobrze, że mąż był z Tobą i nie wracałaś sama. No i niestety pewnie czeka Cię siniak na ręku.
 
reklama
Smerfeta
Wiem ze powinnam powiedzieć lekarzowi
Dr z przychodni dala mi jakąś receptę ale musze to skonsultować z klinika.
A Kasik tez miała jakieś kłopoty z bakteriami.pamiętacie co to było?
Kasik gdzie jesteś?
S m e r f e t a
Chyba powinnam pogratulować!!!
Dawno mnie tu nie było. . . A tu takie wieści. . .
 
Magda czuje się w miarę ok, ale od wczoraj jakaś osłabiona jestem. Może od pogody? Mdłości z dnia na dzień ciut mocniejsze :baffled:
siniolek chyba nie będzie aż tak duży ale te od pobrania krwi pokazują mi się z opóźnieniem

Mam za to inną zagwostkę. Robiąc wyniki w UCK nie spodziewałam się, że wynik bety dostane w takiej dziwnej jednostce. Poza tym, chyba zrobili mi inne badanie niż standardową bete hcg, bo na wyniku mam napisane: B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej - 25365,7 U/l zaś w Gamecie miałam G-BETA HCG w jednostce mlU/ml i generalnie jako takiego przelicznika jednego na drugie nie znajduje na necie. Może to jest to na co natknęła się ostatnio Kotuska? Wydaje mi się, że babeczka w labo wykonała mi nie to badanie o które prosiłam :confused2:

Co do PRG to znalazłam przelicznik: 1 ng/ml = 3,18 nmol/l czyli mój wynik to tylko 33:sorry:


Anuszka Kasik miała bakterie ale w moczu i zbijała je by móc podejść do ivf
 
Anuszka ja bym jak najszybciej skontaktowała się z gin. To są poważne sprawy i nie można lekceważyć. A może nam się wydaje, że to brzmi poważnie, a wcale tak nie jest, a wtedy może gin będzie w stanie uspokoić Cię. Nie ma co robić ivf na siłę, warto upewnić się, że wszystko ok
No i tak jak pisałaś
Nie taki diabeł straszny. . .
Mam brać leki jakie dostałam w przychodni a ze stymulacja idę dalej.ale się ciesze.
Buziaki
I sorry ze tak wpadłam tylko w potrzebie ale wiem ze zawsze na was mogę liczyć.
 
reklama
A nuszka ja miałam bakterie w moczu.

Agulla przykro mi :-(

Moja beta z dzisiaj czyli 16 dpt 2843 :-) progesteron 97,70. M robi dzisiaj urodziny więc za pół godziny zaczynamy imprezę, pewnie jak zwykle do rana, ja tylko przy wodzie i baaaaaaaaardzo się z tego cieszę :tak::tak::tak: Jutro wyjeżdżamy znowu na pole golfowe na 2 dni, będzie kolejna impreza :-) Ale zawsze mogę się położyć więc nie będzie źle. Tylko jak wytłumaczyć znajomym, że ja znowu nie piję ;-) M już wciskał kit, że antybiotyk, że mam kiepskie wyniki, że lekarz zabronił bo anemia itp. ależ ileż można ;-)
 
Do góry