reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

LIPIEC :

15.07.2014 mmm transfer

16.07.2014 KasiaMakaronik wizyta
16.07.2014 Kasik podglądanko
17.07.2014 Syllkaa wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
17.07.2014 Medalikara wizyta
18.07.2014 DW transfer
19.07.2014 Agulla podglądanko
19.07.2014 Jazzabell podglądanko
21.07.2014 Magda wizyta
21.07.2014 Jazzabell punkcja
22.07.2014 Magda wizyta u genetyka
22.07.2014 Kotuska transfer
24.07.2014 Magda wizyta w klinice
24.07.2014 Milena wysoka beta
25.07.2014 Wanesska wizyta
28.07.2014 Mimozama wizyta i scratching endo
30.07.2014 Genna kolejne spotkanie z obcym

SIERPIEŃ:

02.08.2014 Marikka wizyta
11.08.2014 Kasik81 wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Spotkanie trójmiejskie 16.07.2014 Madison Gdańsk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuska, szkoda ale może następnym razem...?
Ja też będę 22 w invicta u genetyka ale dopiero na 16:50 więc się miniemy zapewne...
 
Kotuska, to ładnie urosło endo:) Kurdę, lipa z luteiną:( Dobrze, że dr. P. jeszcze mi przepisała na refundację, to na kolejne crio będę miała. P|otem będzie problem:(
Kasik, dwojga nazwisk robiła mi punkcję w środę. chyba wolę żeby robiła punkcję, niż transfer. Podczas punkcji chociaż śpisz i nie patrzysz na nią. A z moimi przejściami na transferach to wolę, żeby robił dr. S. bo już wie co i jak jest u mnie.

dziewczyny udanego spotkania jutro:) ja będę dopiero w sierpniu w klinice, to może akurat też będziecie to będzie kolejne spotkanie:)

mmm- udanego transferu, trzymam kciuki za Twoją kruszynkę 3-dniową:)
 
Kotuska szybko Ci endo urosło super trzymam &&&& za transfer.

Mmm powodzenia na dzisiejszym transferze uda się :-).

Ja od 26.07.2014 zaczynam tabsy 11.08.2014 mam wizytę i po niej zobaczymy może stymulacja :happy:. (U mnie kwalifikacja się przedłuża muszę 11.08.2014 donieść zaświadczenie od hematologa o braku przeciwskazań - mam nadzieję, że takie jakie mam wystarczy :crazy: bo już zgłupiałam co ode mnie chce lekarz).
 
O nareszcie ktos z podobnym schematem :) Gdzie sie leczysz? Jakie leki dostalas na stymulacje?

Miałam dzisiaj podglądanie –wyhodowałam 5 pęcherzyków. Powiedziałam lekarzowi że mało a on mi odburknął że to nie jest mało. Mam nadzieję że chociaż będą dobrej jakości komórki. Poceieszam się że poszło w jakość nie w ilość :) Przez 14 dni brałam antyki potem trzeciego dnia prze 4 dni Puregon 150 jeszcze 4 dni Puregon (razem 8 dni) od dzisiaj jeszcze orgalutran przez cztery dni – w sobotę wizyta, w poniedziałek punkcja. Dziwi mnie że nie badali mi poziomu estradiolu :>
Invimed W-wa. Dr Rokicki
 
Jazzabell 5 pęcherzyków nie jest aż tak mało, ja też zawsze tyle miałam, ważne ile będzie dojrzałych komórek. Ja niestety miałam tylko 3 za każdym razem ale u Ciebie po antykach może być inaczej. Każda z nas chce jak najwięcej ale jak widać po ostatnich doświadczeniach na forum wcale ilość nie idzie w jakość bo zapłądnia się mało a później jeszcze nie dotrwają do blastki więc nie martw się na zapas. Bardzo dziwne, że nie badali estradiolu i progesteronu ale może w sobotę dopiero masz zbadać, dostałaś skierowanie?

Genna super, że też będziesz na spotkaniu. Myślę, że miejsce zbiórki takie jak ostatnio a później zobaczymy. Ja powinnam być około godz 15-tej bo na 14:45 mam anestezjologa a to tylko chwila, dokumenty będę miała już wypełnione więc powinno mi to zająć max 5 minut, chyba, że będzie opóźnienie. W razie czego będę dzwonić. Smerfeta dojedzie około 16-tej.

Kto jeszcze chcętny na jutrzejsze spotkanie?
 
Kciuki za wszystkie transfery dziewczyny :tak:
Agulla życzę żebys wyhodowała dużżżżo jajeczek ;-)
jazzabell u mnie w klinice miałam wizyty przy stymulacji co 2 dzień i co wizyta pobierana krew na estradiol. Niby dobrze że jest to kontrolowane ale przez te wszystkie lata pobierania krwi już mi się zyły chowają :szok:trudno je namakać:)

Dziewczyny jakie leki brałyscie po crio? ja nie miałam kompletnie nic oprócz luteiny. Jak mogę pomóc rozgościć się zarodkowi? tym bardziej że choruję na haschimoto i mam w sobie przeciwciała, może to one nie pozwalają na zagnieżdżenie się zarodka?

Kasik jak fajnie ze organizujecie spotkania;) ja choćbym chciała to i tak mam do Was mega daleko, ale udanego imprezowania Wam życzę co niektóre z soczkami w reku:):)
 
Jazzabell 5 komóreczek to przecież całkiem ok. :tak:
Ja byłam stymulowana do ostatniej IUI Menopurem w zastrzykach, chyba przez 6 czy 7 dni i urosły mi tylko 3 pęcherzyki, tak samo jak przy Clo. Więc ja się nie nastawiam, ze uda im się u mnie wyhodować więcej jajeczek. Jak usłyszałam, że do IUI chcą mnie Menopurem stymulować, to najpierw się przeraziłam, że pewnie jakieś czwo - albo piecioraczki z tego będą :szok: ale okazało się, że jak zwykle @ w terminie.

Dziewczyny, właśnie dostałam @. Trochę jestem w szoku, bo spodziewałam się jej około piątku. Więc miałam strasznie krótki cykl - zaledwie 24 dni. Może to efekt odstawienia wszelkich wspomagaczy np. luteiny - organizm się rozleniwił :crazy:. No nic, teraz pozostaje mi zcierpieć ból brzucha i wieczorem łyknąć se pierwszego w życiu antyka :-p
 
reklama
Do góry