reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Smerfeta i Medalikara ja raczej chcialabym skrocic cykl niz wydluzyc. Dzisiaj mam 10 dc. 1 lipca bedzie 18 dc wiec umowilam sie na wizyte i wowczas lekarz zadecyduje czy zaczynamy czy czekamy jeszcze jeden cykl. Bede brala tak jak ostatnio od 18 dc estrofem, ktory tez jest dobry przy niskiej rezerwie. Heiza bedzie w srode u profesora to dowie sie dokladnie od najwazniejszej osoby w klinice, nie ma co gdybac ;)

Kasiamakaronik u Heizy tez zielone swiatlo :)
 
Witam Was :-)
Jakiś czas temu się tu udzielałam. Widzę że coraz więcej dziewczyn z Bociana. Ja również leczę się w Bocianie u doktora M., w kwietniu minął rok. Jestem po 3 pełnych stymulacjach, ostatnia w czerwcu, niestety bez transferu, miałam tylko 2 zarodki które obumarły :-( Oprócz 3 podejść do in vitro, w styczniu miałam laparoskopie na Parkowej również u doktora M., ale skończyło się na laparotomii. Pierwsza stymulacja krótki protokół 8 komórek, 2 podane 8A-nie udało się, Druga stymulacja długi protokół (I z programu) 7 komórek, podana 1 -nie udało się. Trzecia stymulacja długi protokół (II z programu) 2 komórki-brak transferu. Ogólnie jestem załamana...bo jest coraz gorzej. Problem u mnie to endometrioza :-(Jestem w sumie po dwóch laparotomiach w 2010 i 2014 r. Doktor M. ustalił teraz krótki protokół. Została nam jeszcze jedna próba z programu. Boję się kolejnej stymulacji że nic z tego nie wyjdzie...

Pisałyście kiedyś o DHA i koenzymQ10. Chcę zacząć brać może to coś pomoże na moją jakość komórek. Może któraś poleci jakiś link z tymi suplementami??? oprócz tego coś jeszcze bierzecie?

Bardzo trzymałam kciuki za Gizas, szkoda że się nie udało...
 
Ostatnia edycja:
CZERWIEC :

24.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio

25.06.2014 Kotuska wizyta przed crio
25.06.2014 Medalikara wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
25.06.2014 Heiza wizyta u profesora
26.06.2014 Anuszka wysoka beta
26.06.2014 KasiaMakaronik crio transfer
27.06.2014 Genna wizyta serduszkowa
28.06.2014 Anulla28 crio transfer
30.06.2014 Magda wizyta

LIPIEC :

01.07.2014 AniaM USG połówkowe
01.07.2014 Kasik wizyta
03.07.2014 Syllkaa wysoka beta
04.07.2014 Montana wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
07.07.2014 Magda badania prenatalne
 
reklama
Do góry