reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny dzięki wielkie :-) jestem taka szczęśliwa.
Agawa gratulejszyn superrrrrrrrr ;), niech beta pięknie przyrasta. Ale dobre wieści sie sypią ostatnio ;-).
Ewelina z tego co pamiętam tez jestes kosmetyczką jak ja ;). Pracujesz? Czy jestes na L4? Ja pracuje ale odpuściłam sobie zabiegi z prądami, lasery i pedicure, bo narazie wykonujemy go metodą tradycyjną, ale szefowa miedzy innymi przez to ze jestem w ciazy kupuje w tym tygodniu frezarkę :-p
 
reklama
Ewelina.br jak to bocian otworzył się w Warszawie. Nic nie wiem. Dr mrugacz będzie tam przyjmował? Bo przecież on jest najważniejszym "składnikiem" sukcesów Bociana :)
 
Montana od tygodnia jestem na zwolnieniu bo strasznie wymiotuje i nawet nie jestem w stanie sie na niczum skupic , a szefowa odpuscila mi tylko prady i to tez ze przesadzam. Ostatnio przez 12 h robilam uzupelnienia zelu i pedicury . :rolleyes:
 
W poniedziałki go nie ma w Białymstoku to może wtedy jest w wawie. Ja go podziwiam i jego rodzinę jak ja ma. Chlopa non stop nie ma w domu
Ciekawe czu mogłabym teraz jeździ do stolicy zamiast do białego trochę ponad 100 km mniej bym miała
 
No tez sie zastanawialam jak on daje rade ale widocznie tak chce i chce wiecej :D nacstronie bociana w kontaktach jest tel do kliniki w Wawie . Zadzwon ja dopiero mam do niego is kolo 22 lipca wiec jeszcze nie dzwonilam sie umawiac .
 
reklama
Wchodzę tu a tu takie wieści cudne!!!!
Agaaawa no niesamowite!!! :-D ależ się cieszę!!! może faktycznie leż teraz dużo, dużo odpoczywaj by teraz maleństwo zostało z Wami. Mocno trzymam kciuki za Twojego maluszka! no i faktycznie jaki super prezent na dzień ojca!!! :tak:

Montana to może będę przyjmować zakłady? ja obstawiam bliźniaki :-D

Kasik super że możesz zaczynać :tak: a może tak szybciutko przejdź teraz na antyki to sobie cykl wydłużysz? Teraz masz chyba jakoś 7 czy 8 dc to akurat można by zacząć łykać antyki. Skoro doktor S tak ładnie mówi to ja też do niej będę chodzić ;-) tak myślałam by już spróbować umówić się do niej, to wizyta wypadłaby tak za ok 3 tyg, to może zerknęłaby na wyniki od Maliny i wyraziłaby swoją opinię. Chciałabym by ona mogła mnie prowadzić niż jeździć do eksperymentującego lekarza

Medalikara to masz dopiero przygody z żołądkiem. U mnie tylko zgaga nie wiadomo z jakich powodów. Ale zauważyłam że gdy nie jem chleba to jest o wiele lepiej
 
Do góry