reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

MAJ:

14.05.2014 Bibi wysoka beta
14.05.2014 Medalikara wizyta w bocianie

15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
15.05.2014 Mimozama podglądanko
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
17.05.2014 Agaawa transfer
18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
reklama
Genna, specjalnie dla Ciebie, tak jak prosiłaś sikacz poranny

uploadfromtaptalk1400041381767.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1400041381767.jpg
    uploadfromtaptalk1400041381767.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 39
Hej!
Magda sików na pamiątkę nie zachowuj :-D co najwyzej ich zdjęcie ;-) Wymarzony widok co? :-)

Medalikara gratuluję młoda mężatko :-) i najlepszego na nowej drodze życia! Podróż poślubna była? ;-) Co do mnie.. Będę miała histeroskopie

Bibi kciuki!!!

Agaawa ale masz dzieciufff!!! :-D
Bernatka wiem co czujesz... Trzymam mocno kciuki by to był ten jedyny jedynak! Oczywiście na tą stymulacje ;-)

Mimozama to lekarz jest od tego by przypisał właściwą dawkę leku, a nie Ty więc nie masz co się winić. Moim zdaniem to perfidna wina lekarza

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Hej Dziewczynki.
Medalikara- najlepszego na nowej drodze życia, moje gratulacje :-)
Magda- cóż za cudny sikacz- no cud miód i orzeszki;-)
Bibi- kciuki trzymam za przyrost z całych sił!

A u mnie dziś już z samopoczuciem lepiej.Dziewczynki co się będziemy oszukiwać moja wina z całą sprawą powinnam dopytać,sprawdzić ot a ja na szybko wszystko.Nie jest żadnym usprawiedliwieniem ciężki tydzień w pracy czy problemy w rodzinie. Tak czy siak ja ponoszę tego konsekwencję.Co do ilości jest 6 przy tak małych zastrzykach cud że w ogóle coś jest.Od rana czuję prawy jajnik ten pusty.Nie liczę że nagle coś więcej wyrośnie, ale oby te co są były pełnowartościowe.
Miłego dzionka wam życzę a ja biorę się za coś, bo ta bezczynność mnie tylko dołuje.
 
Mam wynik
9dpt B-hcg 34,1
7dpt było 17,1
chyba za mały przyrost jak myślicie
Magda porównując sie do Ciebie a dzieli nas 2 dni różnicy to boja beta słabiutka;(
 
reklama
Bibi, przyrost 100%, czyli piekńie w normie. Teraz moze sie troszkę rozkręcić, ale tez nie musi. Zaczynaj sie cieszyć kobieto! Trzymam za Ciebie kciuki za dalszy pozytywny ciąg! &&&&&&&&

dziewczyny, pls napiszcie mi jak sie mam przygotować do transferu, pls. Czy mam coś ze sobą zabrać, czy jakoś specjalnie sie przygotować?
 
Do góry