reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska83 - wieeeeeeeeeeelkie dzięki! :-) Życie mi ratujesz tą informacją bo zupełnie mi nie po drodze jutro rano do Gamety. Bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje. I ubiegłaś od razu moje pytanie czy można zrobić badanie w innym labie i czy będzie szybciej. Dzięki raz jeszcze!! A tak na marginesie - całkiem to niesamowite - szybciej i taniej ;-))
 
reklama
agula nic Ci nie da jak zrobisz kolejny test ale czasami jak mus to mus. Bete masz z tego co pamiętam już jutro
mimoza nie denerwuj się dostaniesz pewnie antyki na wyciszenie, wyznaczony zostanie kolejny termin i wtedy już zleci nie wiadomo kiedy i dopiero zaczną się nerwy, czy dobrze się stymulujesz, ile jajeczek wyprodukujesz, punkcja i ile uda się pobrać jajeczek, ile się zapłodni i jakiej jakości i wreszcie transfer i to się najbardziej dłuży,
 
fasolkowa ja już po antykach, domyślam się że stres dopiero się zacznie za chwilę... stresuje się próbnym transferem i scratching endometrium.
 
no to rzeczywiście mimoza zaczęłaś ostro, ja nigdy nie miałam próbnego transferu czy scratching endometrium. Zastanawiam się po tej porażce czy nie zrobić scratchingu ale zobaczymy 24 co powie lekarz. Trzymam kciuki.
Agulla rozumiem miałam dokładnie tak samo z mężem przy pierwszym IVF dlatego teraz czekam cierpliwie do dnia bety chociaż nie jest łatwo.
 
Hejka!
Ty się leczysz w Gamecie w Gdyni. Na AMH czeka się ok. 2 tyg. Oni robią to badanie w brussie a ci wysyłają tą próbkę chyba do Niemiec. Proponuje zrobić w Invikcie -jest taniej o 30 zł a wynik miałam chyba po 4 dniach.Te badania nie wymagają bycia na czczo.
Oczywiście wynik z Invikty w Gamecie Ci uznają. Sama się u nich kwalifikowałam z badaniami z invikty.

Kotuska Dr W pod koniec zeszłego roku mówił, że nie wysyłają już próbek do Niemiec tylko do Akademii Medycznej w Gdańsku, ale nie wiem niestety ile obecnie czeka się na wynik. Też często robię badania w invicta bo mam po prostu bliżej

Gizas fajnie że się odzywasz. Ostatnio myślałam co tam u Ciebie słychać. Już się bałam, że podchodzisz do ivf po cichaczu ;-)
Kasik wakacje się kończą, tak bywa, ale wrócisz do nas ;-) Mam nadzieję, że naładowałaś akumulatorki, no i pewnie masz ładną opaleniznę (ale chyba póki co spaleniznę? :-D)
agulla84 nie możesz brać pod uwagę wczorajszego testu, dziewczyny już pisały Ci, że on nie miał prawa Ci wyjść. Więc cyc do przodu i brykaj jutro na bete. Tylko beta prawdę Ci powie ;-):-p
 
reklama
KWIECIEŃ:

22.04.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
22.04.2014 lady_margot wysoka beta + wizyta
22.04.2014 Agulla wysoka beta
22.04.2014 Magda_7891 wizyta u anestezjologa

23.04.2014 Magda_7891 podglądanko
24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 ema wizyta u gina prowadzącego
24.04.2014 Fasolkowa wysoka beta
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Do góry