reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Lady_margot, Agulla, kciuki za wysoką betę :tak:
Mimozama, udanej wizyty :)
Ja w piątek też się stresowałam a już cztery zastrzyki za mna ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dołączam się z kciukami za dzisiejsze betki!

Trochę jestem skołowana gdzie ja mam w końcu zrobić to AMH - pani z Gamety powiedziała mi dzisiaj że generalnie czeka się 2 tygodnie ale przed świętami wyniki były już po 5 dniach a pani z Invicty powiedziała że czeka się tydzień. No i teraz nie wiem co robić bo wizytę startową z rozpiską stymulacji mam 28.04.
 
Chloe Twoim lekarzem jest dr Ś. czy dr S.? :-) tak zastanawiam się, czy długo czekalas na rozpoczęcie programu?
Również trzymam kciuki za dzisiejsze bety! :-)
 
DW87 - dr S :-) nie wiem czy długo, dla mnie długo i wciąż czekam bo teraz dopiero dostanę rozpiskę, potem w maju antyki więc pewnie wszystko rozegra się w czerwcu ale to czekanie tak mi się straaaaaasznie dłuuuuuuuuuuuży, ja bym chciała działać już zaraz a tu ciągle coś i jeszcze się @ spóźniła i wszystko się przesuwa. No ale może w końcu się doczekam.
 
Ja robiłam amh do programu we wrześniu 2013r i czekałam na wyniki ok 2 tyg, może teraz jest szybciej wynik? Czyli Ty w sumie jeszcze nie jesteś zakwalifikowana do programu, robisz badania? Ale z tego co piszesz, szybko ruszacie. Ja zakwalifikowalam się jakoś w połowie września a zaczęłam antyki w grudniu
 
Witam się po Świetach ;). Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze bety i za wizyty.
Ja juz myslalm ze odwolam piątkową wizytę u lekarza, bo miesiączka mi się bardzo opóźniła, ale wczoraj w 39 dc przyszła wredotka, wiec myśle że do pt powinna zniknąć i jadę do dr. Teraz dzieli mnie przed kolejnym podejsciem tylko jeden cykl <jupi> :-D
 
reklama
DW87 - dokumenty mamy podpisane tylko AMH się deko przedawniło ale było dobre także to tylko formalność. Dr powiedział że startujemy w cyklu majowym i ja się tego trzymam :-) My dokumenty mieliśmy podpisane w grudniu a już kwiecień i zaraz maj - to nie jest szybko - to tempo ślimaczka winniczka ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry