reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczynki
Co mogę brać na przeziębienie i gardło?
Boli głowa gardło i zaraz pewnie będzie katar
Jestem w 8 dpt
 
Jutro jak będę dalej tak się czuła to może pójdę do lekarza, może sypnie L4 to akurat do bety albo do przyszłego tygodnie będę w domku i się wykuruje
 
Hej kobitki, nie miałam czasu wcześniej się odezwać. Mija tydzień od wizyty w klinice w Opolu, jednak nie poszło tak jak bym chciała od razu. Lekarz dał skierowania na badania i doszedł do wniosku że skoro nie miałam wcześniej żadnych innych metod wspomagających zajście, to chciałby najpierw przeprowadzić dwa cykle stymulowane i dopiero jak one nić nie pomogą to przejdziemy do in vitro. Więc długa droga przede mną. pozdrowionka;-)
 
Hej dziewczynki, dziś taaaaki tu spokój że hoho :-D.
Mada ;) myślalam ostatnio o Tobie właśnie odnośnie wizyty. Hmm to mówisz że najpierw bedziecie próbować na cyklach stymulowanych. Z jednej strony może i dobrze bo oznacza to, że lekarz daje Wam spore szanse na ciążę, w mniej ingerujący w organizm sposób. A co powiedział o endometriozie i torbielu?
 
reklama
Kotuska83
Ja jestem do wtorku na urlopie.wzięłam sobie na czas stymulacji punkcji i transferu oraz trochę po wszystkim. W pracy nic nie wiedzą więc nie chciałam L4 z pieczątką kliniki.
A teraz zachorowałam :-(
 
Do góry