reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witaj Agaawa. Wyniki nie moga byc starsze niz pol roku < przynajmniej u mnie przy kwalifikacji lekarz nic nie mial ze maja juz 5 miesiecy> wiec AMH musisz powtorzyc plus nasienie meza napewno, ja dodatkowo mialam FSH.
 
reklama
montana8 dzięki za zaproszenie do Waszego forum. Spotkałysmy się na kafeterii :), tam bylam jako gość a tu za Twoją namową się zarejestrowałam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona forumowiczek.
 
Witam wszystkich, wizyta kwalifikacyjna umówiona w GMW embrio w Opolu na 17 marca na 19.00 do doktora Niemczyka;-). Zobaczymy co powie:tak:. Trzymajcie w kciuki:tak:. Pozdrowienia dla wszystkich.
 
Witam nowe koleżanki, z nami będzie raźniej przechodzić przez procedurę :)
Ostrzegam forum uzależnia ;) :D




Marzec:
10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
17.03.2014 godz. 19:00 Mada wizyta kwalifikacyjna
 
montana8 dzięki, ja o sobie napiszę coś więcej jak się rozeznam w poruszaniu na tym forum. Pewnie nie prędzej jak po weekendzie, gdyż wracam po 3 tygodniowym L-4 do pracy no i niestety w weekend pracuję. Ale cieszę się że mnie do siebie przyjęłyście :)
 
Heiza robilam te co podalam.. ale wczesniej robilam toxo, cytomegalie, hiv, p.c antyfosfolipidowe,tsh,i p/c... nie robilam natomiast badan jeszcze Ureaplazma i mycoplasma to bym chciala jeszcze zrobic.... a jakie ty mialas badania... ja tych detekcji nie robilam to co ty robilas.. a mialas jakies skierowanie na te badania czy po prostu poszlas do laboratorium i zrobilas je?

Agaawa bedziesz musiala powtorzyc AMH...
 
montana8 dzięki, ja o sobie napiszę coś więcej jak się rozeznam w poruszaniu na tym forum. Pewnie nie prędzej jak po weekendzie, gdyż wracam po 3 tygodniowym L-4 do pracy no i niestety w weekend pracuję. Ale cieszę się że mnie do siebie przyjęłyście :)
No to czekamy kochana na Twoja historię po weekendzie. U nas zawsze jest miło. Cieszę się że tu jesteś z nami :-)... Tak jak pisze
Magda_7891 to forum baaaaardzo uzależnia :tak:
 
reklama
Do góry