reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

A jeszcze się wtrace.

piszecie o ilości podawanych zarodków.

ja mam 27 lat i mialam podane 2 zarodki wiec nie wiem od czego to zależy bo w moim przypadku na pewno nie od wieku
 
reklama
Infinity oby dni do wysokiej bety minely jak najszybciej :)

Od 2 dni mam problem z netem w domu wiec pisze z telefonu.


Smerfeta i Ania kciukasy za jutro :)

Edit: Internet mi się naprawił :-)
Smerfeta już pisałam na wątku IUI,, że na rozpisce miałam napisane, że rano leki wziąć normalnie. Natomiast Flamexin (czy jakoś tak) i relanium 2 godziny przed transferem. Pamiętaj, że godzinę przed transferem musisz wypić litr wody, żeby pęcherz był pełny :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki ja w drodze po nasze szczęście ,wczoraj sie nie odzywalam bo bardzo złe sie czułam ,miałam ból jajnika silny i jakoś wzdęło mi brzuch wiec położyłam sie spać ,długo nie pospalam bo obudziło mnie głośno i szybko bijące serducho,spanikowana wstałam i zaraz wypiłam dwie szklanki wody i po chwili serce sie unormowalo ,od tamtej pory przeszedł ból jajnika i brzuszek wrócił do normalnych rozmiarów ,a dzisiaj juz jes wszystko wporzadku ,ale wspomnę o tym Pani dr. Odezwę sie po transferku :)
 
lilka-1986 co do ilości zarodków program bardzo jasno określa wytyczne kiedy można 1 a kiedy 2 - u mnie w Klinice bardzo mocno to przestrzegają bo za każde działanie niezgodne z regulaminem Klinice grożą kary pieniężne które może nałożyć Minerstwo Zdrowia. Jeżeli więc jakaś Klinika/lekarz podaje 2 zarodki pomimo że pacjentka nie spełnia kryteriów Programu - robią to na własne ryzyko albo (co gorsza) ściemniają w papierach ...


Aha, przypomniało mi się że kilka dni temu ktoś pytał jak wygląda L4 z Gamety Gdynia - ja mam zawsze dwie pieczątki: od lekarza oraz ogólną z Klinki - co prawda z nazwy nie wynika nic bezpośrednio ale w połączeniu z pieczątka lekarza ginekologa położnika łatwo się domyślić ;-) a Gameta przynajmniej w Trójmieście jest znana więc o skojarzenia łatwo ... także jak ktoś obawia się reakcji pracodawcy chyba lepiej byłoby wziąć zwolnienie od rodzinnego ...
A co do siedziby to aktualnie plan na przeniesienie w nowe miejsce jest na początek marca. Pytanie tyko czy znowu się coś nie przesunie ...
 
Ostatnia edycja:
Kotuska czekam na wyniki, mają być po 12-tej a jak nie będzie w necie to mam dzwonić do labo. Do Invicty muszę je podać do godz 14 więc mam nadzieję, że zdążą. Dzisiaj w moim labo była taka kolejka, że myślałam, że za darmo robią badania, około 40 osób :szok:

Jakby ktoś zapomniał za kogo dzisiaj trzymać kciuki przypominam listę:
Luty:
22.02.2014. Smerfeta udany transfer Gameta Gdynia 13:00
22.02.2014. AniaM81 udany transfer Gameta Gdynia 14:00
22.02.2014. Kasik36 I weryfikacja
22.02.2014. ilka_a udany transfer
24.02.2014. Danii II weryfikacja
25.02.2014. Kasik36 II weryfikacja
27.02.2014. Danii III weryfikacja
Marzec:
01.03.2014. Kasik36 III weryfikacja
10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
 
Witam dziewczyny ja już mam wyniki mojej pierwszej weryfikacji beta 3 ale chyba to jeszcze wcześnie żeby się bać :-(
Kasik ja byłam w Gdyni na badaniu bez kolejek teraz trzymam kciuki za Ciebie
 
reklama
Dzisiaj mocne kciuki za smerfetke, like i anie no i oczywiście za wyniki Kasik :)
a ja juz w szklarskiej porębie , śniegu pomocy tu jest jak nic:-D:-D Białe szaleństwo bedzie,:laugh2: jeszcze troszkę przeziebiona jestem aLe mąż mnie puścił :) troszke kreci mi sie w glowie, pewnie roznica wysokosci i moje przeziebieni to spowodowaly:-(
miłego dzionka zycże dziewuszki

Edit:
Heiza a reszta wyników?
 
Ostatnia edycja:
Do góry