reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny gdzieś na forum widziałam taki fajny opis jak implantują się blastusie dzień po dniu nie mogę tego odnaleźć byłabym wdzięczna
 
reklama
Melduje że u mnie wszystko ok, pan dr. powiedział że blastus bardzo ładnie się odmrozil i wygląda jak świeżak :-D i mam już się nie wymigiwac i zachodzić w tą ciążę :-)
Co do jedzenia w gdyni polecam pierogarnie na skwarze, tą która ma ogródek i się po s chodach na piętro wchodzi, niestety nazwy nie pamietam ale jest w miarę tanio i mi bardzo smakuje :tak: no i pizza hut jest koło gamety alb wiem że to nie każdy lubi :-p

Ok,uciekam bo mnie zmulilo tym razem po relanium, dziewczyny, kciuki za jutro :tak:
 
Ostatnia edycja:
Melduje że u mnie wszystko ok, pan dr. powiedział że blastus bardzo ładnie się odmrozil i wygląda jak świeżak :-D i mam już się nie wymigiwac i zachodzić w tą ciążę :-)
Co do jedzenia w gdyni polecam pierogarnie na skwarze, tą która ma ogródek i się po s chodach na piętro wchodzi, niestety nazwy nie pamietam ale jest w miarę tanio i mi bardzo smakuje :tak: no i pizza hut jest koło gamety alb wiem że to nie każdy lubi :-p

Ok,uciekam bo mnie zmulilo tym razem po relanium, dziewczyny, kciuki za jutro :tak:

Gratuluję i super, że wszystko się udało. Teraz czekamy na wysokie wyniki bety:)
 
hej wszystkim:)
kilka dni nie wchodziłam na forum, bo ogólnie cichaczem was podczytuję cały czas i teraz cztyam i czytam i nadgonić nie mogę:)
miałam zastój ogromny, ale w końcu @ przyszłas i jestem już w cyklu, w którym będzie transfer:)
zaczęłam właśnie przyjmować estrofem i tutaj zrobiłam to czego już miałam nie robić - przeczytałam ulotkę... i lekki szok - lek stosowany w hormonalnej terapii zastępczej przy menopauzie... :szok: ale co tam jak trzeba to trzeba:) teraz 3 x 1 tabl doustnie jak @ sobie pójdzie to dowcipnie... i już 3 marca badania hormonów i wizyta:) mam nadzieję że ustalimy już datę transferu...
i tu pytanie do koleżanek po crio... jeśli mam zarodki 5 dniowe to transfer 5 dnia po owulacji??
wychodzi na to że kilka wizyt z podglądaniem będzie mnie czekać...czy też może dostawałyście zastrzyk na wywołannie owulki jakoś??
Boże już bym chciała od razu najlepiej...a urlopik mam do 9 marca wiec miło byłoby zdążyć się wyrobić, ale to będzie dopiero 18 dc więc nie wiem jak to będzie...
pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie:)
 
Ema51, jak bierzesz estrofen to masz na cyklu sztucznym.Wiec nie bedzie podgladanek. Po porstu około połowy cyklu przyjdziesz, jak endo bedzie ok to od next dnia bierzesz progesteron a 5 dnia ( bo blastka) transfer. Ja tam miałam przynajmniej Crio.


Dziewczyny, czy miałyscie plamienia a nawet krwawienia przy braniu antyków. Ja juz biore 2-gie opakowanie i właściwie od prawie samego poczatku mam te plamienia brunatne. Dzis rano poleciała nawet struga krwi. Zadzwoniłam do invicty i poprosiłam o konsultacje. Zadzwoniła p. doktor i powiedziała ze przy niskiej rezerwie ( a mam 0,75 ) to takie plamienia sie zdarzają bo jest niski poziom hormonów. Antyki mam brac dalej wedle przykazania ;-) Co o tym sądzicie ?
 
reklama
kotuska



ja przy antykach mialam @ 13 dni i to nie plamienie tylko normalna @ . od 14 DC jak dolozylam gonapeptyl to się skonczylo a tez bylam przerażona ze tyle krwawie. doktor mówi la ze to się zdarza i jest to normalne a moje amh wynosi ponad 8.

trzy mam za wszystkie kciuki.

ja podchodzilam w salve w lodzi .
 
Do góry