reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki Keki czyli u mnie wszystko jest ok, tylko Ty faktycznie nie słusznie płaciłaś za PRG i te usg. Ja też robiłam na własny koszt morfologię dla anastezjologa - niestety nie wyszła mi wzorowo ale nie jest też tragicznie
 
reklama
Smerfeta, mi to nawet na rękę było, więc nic nie mówiłam... Gdybym miała mieć refundowane, to pewnie musiałabym przyjechać do Poznania, a u siebie mam bliżej... Ale faktycznie wizyta w prywatnym gabinecie nie powinna się odbyć, nie będę się jednak kłócić - było, minęło :) A co do morfologii to nie wiem jak u mnie wygląda, ale chyba gdyby było coś nie tak, to mówiliby, że np. punkcja niewskazana...
 
Olga to jak zapomni dopisać to pokazuj babce w recepcji że masz zieloną kartę do stymulacji i powinny uznać, a jak nie to powiedz doktorowi że zapomniał, musiałaś płacić i niech dr załatwi Ci zwrot. Mi szef kiedyś wystawił kartkę z info że mają mi zwrócić kasę za wizytę (ja jestem u szefa - dr W)
 
Wg regulaminu MZ mamy refundowane bakteriologię i wirusologię, oraz w trakcie stymulacji kontrolę E2 i PRG, pozostałe badania typu LH, FSH, PRL czy TSH we własnym zakresie

Ja nie wiem jak to jest z tą kolejką:baffled:ja byłam na kwalifikacji w połowie sierpnia a pod koniec już zaczynałam stymulację, a teraz już jesteem w trakcie drugie stymulacji w ramach NFZ:sorry2:
Jutro sie dowiem kiedy punkcja i jak moje pęcherzyki:tak:
 
Gizas
trafiłaś w dobry czas
i w dobre miejsce
teraz wszystkim kończy się kasa a inni kombinuja
dlaczego nie chcieli mnie zakwalifikować od razu?
Dlaczego stawiają warunki?
dlaczego nie mogę czekać w kolejce do stycznia tylko wysyłają do kliniki która nie ma dobrych opinii wśród was

załamka
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny proszę nie bijcie :( Ja tak już mam od zawsze jestem pesymistą. Czasami mi to nawet na dobre wychodzi. Jeszcze w Technikum płakałam koleżanką w rękaw że ja nigdy nie znajdę sobie chłopaka a pierwsza z klasy wyszłam za mąż i to nawet w wieku 20 lat, gdzie wszyscy mówili że muszę być w ciąży bo tak szybko ślubuję. Dzisiaj całkiem mam huśtawkę humoru, płacze za pieć minut się śmieję. Brzuch mnie momentami kuje jakbym miała zaraz dostać @. Chyba mam napięcie przedmiesiączkowe. Przed chwilą zmierzyłam temperaturę tak jak się to robi określając owulację i mam 37,7. Nie wiem jak ja doczekam do jutra do odbioru wyniku. A w ogóle jak mnie babka wkurzyła w przychodni. Mówię że chcę zbadać beta HCG a ona " Takie badania specjalistyczne to nie w naszym wiejskim ośrodku" Leniwemu babsku nie chciało się szukać na wykazie ceny. I nie wiem czy dobre badanie mi wykonała bo zapłaciłam tylko 20 zł a wydaje mi się że to powinno więcej kosztować. Ale wkurzona wróciłam do domu.

Olga witaj. Ilu dniowego i komórkowego zarodka miałaś podanego. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości i cierpliwości większej niż moja i oczywiście wysokiej betki
 
reklama
Malwisia takie badanie to właśnie w każdym ośrodku ;-) Dobrze płaciłaś, mniej więcej tyle kosztuje, nie martw się :-) Ja zawsze jeżdzę 30 km do labo, żeby mieć wynik tego samego dnia bo u mnie też dopiero na drugi dzień a przecież dla nas to cała wieczność.

Dokładnie Nati gonię, gonię Smerfetę i Gizas ale nie mogę dogonić :-D
 
Do góry