reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

23 wrzesnia złożyłam papiery w klinice po 2 tyg zadzwoniłam i nadal nic nie wiedzieli, zadzwoniłam do MZ i powiedzieli ze mam jeszcze poczekać a jak nie bedzie decyzji to zadzwonić jeszcze raz do MZ, po miesiącu od złożenia pisma w klinice zadzwoniłam do niej i ani w recepcjipowiedziala ze toMZma sie ze mną kontaktować a 2 tyg wcześniej mówiła zupełnie cos innego , wieczadzwonilam do MZ i pani powiedziała ze sprawdzi i oddzwoni, po chwili oddawania i mówi ze nie dostali pisma wrrrrrr, powiedziałam jej ze za chwile mam wizytę u nowego potencjalnego realizatora i powiedziała ze pomoże mi wszystko szybko załatwić, kazał napisać pismo, skan z podpisem rozesłał na e-mail lub faksem a dodatkowo pismo tradycyjna poczta dostac, szybko zrobiłam i na drugi dzien od wysłania e-maila pani zadzwoniła ze wszystko załatwiła, więc nie wiem ile normalnie to wszystko trwa bo ja lubię sobie komplikowac rożne sprawy :)

Smerfetko tak u samego szefa szefów :) moze czegoś sie dowiem bo wiem ze tydzień temu dr k był na rozmowie z dr W :)
 
reklama
Kasik36 wyczytalam na inseminacji ze babcia twojego M zmarła, współczuje , ktos umiera by zrobic miejsce dla nowego życia więc moze........
Przypadek lawedowego snu mi tu przychodzi do głowy, kilka dni przed punkcja zmarla babcia męża lawendowego snu a im sie udało zaciazyc, taki znak, więc 3mam mega kciuki za was:)
 
Anuszka a nie mogą cię zakwalifikować teraz i będziesz czekała na swoją kolej do stymulacji jak dostaną pieniądze? Ja teraz zapisuje sie w kolejkę i tez czekam na nowy przydział finansowy
 
Smerfeta a Twoja klinika jest czynna w niedzielę? Jejku jesteś już tak blisko, super :-) i z Gizas idziecie łeb w łeb :tak:

Genna
rzeczywiście, pamiętam jak Lawendowy o tym pisała. A propo to co u niej, udziela się na którymś forum bo u nas dawno jej nie było.

Przypominam, że dzisiaj o 22:30 kolejny odcinek serialu In vitro czekając na dziecko na TLC.
 
Ostatnia edycja:
Ten głupi dr powiedział że nie.nie zakwalifikowałby nas!ja mówiłam mu że mogę poczekać nawet do września ale chce być dziś zakwalifikowana! no a on cały czas twierdził właśnie że i tak przed stymulacja będę musiała mieć te 'świeże' badania!

No ale mam czerwoną pieczęć na dokumentach!
 
Dr wbił nam czerwoną pieczątkę w dokumenty:zakwalifikowano MZ
myślałam że każdy tak ma :-D
jutro zadzwonie do mojej kliniki, do novum i MZ
 
reklama
Ja nie widziałam takiej pieczątki :) czyli jesteście zakwalifikowani tylko czekać na kasę, kurde nie rozumiem juz, chyba ze chcą pomoc swojej klinice w Gdyni bo nie maja chętnych , i mogą odebrać im cześć dofinansowania
 
Do góry