reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Gena kochana dziękuję za zaktualizowanie moich danych w tabelce. Właśnie miałam do Ciebie pisać PW a tu niespodzianka bo już wszystko odnotowane. Ale ty ruszyłaś z tą diagnostyką. Trzymam kciuki żeby kolejna szansa była jak najszybciej i zakończyła się piękniusimi dwiema krechami :)

A mnie kują jajniki i nie wiem czy tak powinno być. Mam tak od samego dnia transferu. Do tego luteina ze mnie wypływa. Rano budzę się mokra. A dziś nad ranem czułam jak mi leci a mój mózg który jeszcze w połowie spał przetworzył to na straszny sen. Śniło mi się ze zaczęłam krwawić i że moje bąbelki ze mnie wypłynęły. Próbowałam je z powrotem zaaplikować. Mój mąż jest tak przewrażliwiony że nie każe mi nić robić. Mam tylko leżeć. Tłumaczę mu że ciąża to nie choroba. Kiedyś mówił że by zjadł gerosa. Mówię mu rano że kupię produkty i po pracy mu go zrobię. To on już go nie chce bo nie mam stać przy garach tylko leżeć i odpoczywać.
 
genna dziękuję za dopisanie na 1szej stronie :)

Jestem po kolejnym usg (10dc, 6ds). Estradiol 423, w prawym jajniku 13,12,12,10,10, w lewym 12,12,10,10,10, endo 9. Dobry wynik na tym etapie? Doktorek powiedział, że mogę nagle "wystrzelić", ale idę bezpiecznym protokołem, więc powinno być ok. Powtórka w piątek
 
Dziewczyny z polnej z tego co dziś doczytałam na innym forum to polnej się kończy kasa i dlatego mogą dzwonić do dziewcząt które nie zaczęły stymulacji jeszcze. Ponoć jutro jadą do mz w tej sprawie
 
kwiatuszku właśnie czytałam...:( i jestem załamana:( to jest tak że nie maja kasy do końca roku czy w ogóle? bo jak miałabym mieć IVF na początku przyszłego roku to przeżyje, ale jak mi powiedzą sorry ale nie ma kasy nie ma IVF to się chyba zastrzelę;(
 
keki84 moim zdaniem jest super - masz idealną ilość i widać że równo rosną - nie masz dużych rozbieżności w wielkości. Estradiol musi skoczyć niedługo bo pod koniec stymulacji powinien być ok 200 na pęcherzyk - więc nie panikuj w razie czego jak zobaczysz wynik :)
Endo też piękne. Na prawdę nie masz na co narzekać i czego się obawiać, jak dla mnie wszytko wygląda książkowo :tak:


Malwisia
masz rację, ciąża to nie choroba ale jestem też zdania że w naszej sytuacji powinniśmy o siebie dbać szczególnie. Nie mówię o leżeniu plackiem ale o leniwym i bardzo wypoczynkowym trybie życia ;-) Ja bynajmniej taki planuję gdy tylko doczekam transferu :tak:
 
reklama
Patrzę na tą tabelkę w treści programu i wydaje mi się, że teraz skończyły się na Polnej środki, które dostali do końca 2013 roku. Od stycznia powinni dostać nową kasę, więc nie zakładajmy najgorszego. Ja co prawda się zdążyłam załapać, ale też mam obawy co ze mną będzie jeśli nie powiedzie się pierwsza próba, a nie będzie mrozaków. Musimy być dobrej myśli, choć przykro mi, że część par spotka takie wielkie rozczarowanie...
 
Do góry