reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

enni byłoby super :) A kto jest Twoim lekarzem prowadzącym? to Ty musisz czekać do początku 2014, bo się środki finansowe skończyły?
Ale się pozmieniało. Jak byliśmy na rejestracji we wrześniu to mówili, że jest jeszcze tyle wolnych miejsc..
A wiecie może jak dużo par umawiają na wizyty kwalifikacyjne na tydzień? Czy to jest różnie?
 
reklama
CarrieB moim lekarzem jest prof. J:) a Twoim? a tak w ogóle skąd jesteś? ja miałam zaraz po odebraniu wyników być na wizycie gdzie mieli rozpisać mi leki, potem przełożył mi wizyte w 1dc także zobaczę, będę dzwonić w tym dniu to pewnie wszystkiego się dowiem.
 
Widzę, że Polna zwolniła z kwalifikacjami: w sierpniu zakwalifikowanych było 77 par, we wrześniu 231, a w październiku 249. I przyznam szczerze, że na korytarzu nie słyszałam, by odbywały się kwalifikacje, lekarze przychodzą tylko na USG (chyba, że zmienili miejsce wykonywania kwalifikacji).

Ministerstwo Zdrowia
 
Ano widzisz, ja byłam w piątek, poniedziałek i środę, więc być może faktycznie nadal się odbywają. Gdy ja byłam kwalifikowana, to odbywały się w poniedziałki i piątki.
 
enni moim lekarzem jest prof. P :) jestem z okolic Leszna. Zobaczymy jak to będzie. Szkoda, że się tak zgapiłam z tą rejestracją. Ale nie myślałam, że tak szybko się będą miejsca kończyć.
Super, że masz dziecko :) To dziewczynka czy chłopiec?
My na razie tylko we dwoje. Staramy się już 2,5 roku. Mam podwyższoną prolaktynę i prawy jajowód wąski.
 
reklama
Do góry