reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
cześć dziewczyny:) Nareszcie mogę zacząć coś działać. Co prawda dopiero mam 1 wizytę i jeszcze długa droga przede mną, ale już mam komplet dokumentów. Wizytę w klinice mam na 28.11. na 16.30, także miesiąc czekania. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła do Was dołączyć jako pełnoprawna uczestniczka forum. Narazie Was podczytuję i za każdą z Was trzymam kciuki:-)
Przeraża mnie tylko myśl o zastrzykach. Boję się pobierania krwi, a co dopiero sama robić sobie zastrzyki:)
 
Dziewczynki przypominam, że dzisiaj o godz 22:30 na TLC drugi odcinek serialu dokumentalnego -In vitro czekając na dziecko. Dla tych co nie oglądali pierwszego powtórka o 20:30. W ogóle powtórek to jest mnóstwo, prawie codziennie ale o innej porze (czwartek o 03:00, piątek o 16:00, sobota o 15:00, niedziela o 00:00 i 12:00, poniedziałek o 15:00) :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.
A ja informuję że zaczynam kolejne podejście do ivf:sorry:dziś dostałam @, jutro pierwszy zastrzyk. W poniedziałek wizyta w klinice i podglądanie wielu pęcherzyków.

Malwisia uwierz w swoje słabeuszki, bo jednak się ruszyły z miejsca, może i powoli ale zaczeły się rozwijać.
A zarodki w drugie dobie powinny miec 4 komórki a w 3 najlepiej jak 8 ale 6 też jest w normie i nazywane wolniej rozwijającym się zarodkiem.
 
Gizas to super, że ruszasz z kopyta :-) Ja też dostałam dzisiaj @ ale zaczynam stymulkę dopiero 28-go, dziwne to wiem ale już pisałam do doktorka i mnie upewnił, że tak ma być, no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak mu zaufać :tak:
 
Kobietki to ja jestem kolejna, która dziś dostała @, tyle,że ja zaczęłam dziś przyjmować antyki. Do stymulacji jeszcze pewnie daleko, ale dla mnie i tak jest to krok milowy
 
Tak jak Ci pisałam na in vitrowym dziwne to strasznie:eek:mamy oby dwie niskie AMH i jeszcze nie spotkałam się żeby stymulację rozpoczynać 7 dc, tym bardziej że zapewne nie masz dużo antralnych i jak się ich nie kopnie stymuacją na początku to późneij nie podgonią bo +- 2mm na dobę rosną:zawstydzona/y:Mimo wszytsko życzę owocnej stymulacji:sorry:
 
Malwisia tylko pozytywne myśli! Z tym plasterkiem fajne - nie słyszałam wcześniej :-D


GizaS, kasik36 oczywiście trzymam kciuki :tak:


Karusia28 rozumiem Cię, wiem jak bardzo nawet miesiąc przesunięcia działań wpływa na psychikę, później oczywiście wszytko szybko mija ale nie zawsze jesteśmy same sobie to w stanie wytłumaczyć. W kwestii szczęścia innych - takie odczucia są normalne, ja mam okresy gdzie dzieci/ciąża rodziny/znajmomych sprawa mi samą radość ale mam też takie chwile gdy sprawia mi to ból i bardzo dołuje. Walka o dziecko to ciągła huśtawka ...


A u mnie dziewczyny już @ przyszła po równym tygodniu od punkcji - coś szybko :szok: ale co tam - bliżej do wyczekiwanej chwili.
Za tydzień - 29.10 mam wizytę, mam nadzieję że wszytko bedzie już OK i poznam plan działania w kwestii transferu moich blastusi :yes:
 
Hejka!!!
Malwisia trzymam cały czas kciuki. Zarodeczki teraz mają najlepsze środowisko
Kasik mi się coś zdaje że dostaniesz jeszcze gonapeptyl, no ale zobaczymy już wkrótce.
Gizas, ruszam w takim razie z Tobą :tak: Od dziś przez 3 dni mam 225 j menopuru a później po 150 j menopuru + cały czas gonapeptyl. Punkcję prawdopodobnie będę miała 2 listopada. A w poniedziałek będzie się wiele działo na forum bo ja również mam wizytę u gina + Kasik ma wizytę a dzień później Infinity. No i z tego co kojarzę Genna ma wizytę w Gamecie w dniu 30 października

Oby nam wszystkim słonko przyświecało i by sypały się same dobre wieści
a194.gif
 
reklama
Do góry