reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
enni źle się wyraziłam. Chodziło mi o dokument z informacją o rozdysponowaniu środków na poszczególne kliniki: http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/roz_in_vitro_18102013.pdf

Ponadto ciekawostka z 21 października: http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/invitro_kp21102013.pdf

A tak w ogóle, to nowinki nt. programu dostępne są tu: Ministerstwo Zdrowia

Infinity, dzięki :) Dla mnie to wszystko to jakaś abstrakcja, bo jeśli już była u mnie owu, to bardzo późno, powyżej 20dc przy podwójnej dawce Clo, a tutaj 10dc i wzrastające pęcherzyki :szok: Nie spodziewałam się, że są leki, które działają tak błyskawicznie!
 
Ostatnia edycja:
Enni, proszę mi się tu nie załamywać! W regulaminie programu jest zapis: "Kolejność udzielania świadczeń w Programie jest uzależniona od kolejności zgłoszenia się pary do realizatora."
Dla mnie jest tutaj jasne, że decydująca jest data rejestracji, a nie kwalifikacji. Kiedy miałaś wizytę rejestrującą?
 
Dobry wieczór wszystkim ;-) Mam nadzieję, że na Polnej jedna sytuacja jest lepsza. Mam kwalifikację dopiero w grudniu i chciałabym szybko zacząć stymulację :-( A obecnie już niektórzy po kwalifikacji muszą czekać na rozpoczęcie procedury?
 
Carrie B, najlepiej dowiedz się u swojego lekarza prowadzącego jak się sprawy mają, ale jedna moja znajoma miała podejść do drugiej próby na NFZ i dowiedziała się, że raczej w tym roku już nie da rady, więc podejrzewam, że dotyczy to także nowych pacjentek. Ale nie chcę gdybać, dopytaj u źródła.

Enni, spróbuj się dowiedzieć, która jesteś na liście oczekujących. Jeśli faktycznie kasa się skończyła, być może po nowym roku będziesz jedną z pierwszych. Dopytaj lekarza!
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim:)
jakiś czas się nie odzywałam tutaj, ale czytam Was na bieżąco...
W końcu u mnie się też coś rusza...dostałam potwierdzenie od Doktorka dzisiaj że ruszymy w grudniu:happy:
teraz tylko oczekiwanie na @, miesiąc na antykach i stymulacja...mam nadzieję że owocna...
 
reklama
Do góry