reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Giza - łobuzie tu się ukrywasz. Nie masz czkawki bo myślę o Tobie i myślę i wkońcu na tym forum Cię znalazłam... Kibicuję pęcholom z całego serca.
Wogóle dziewczyny fajny zakątek tu stworzyłyście. Ja tu z drugiego forum o in vitro trafiłam i chciałam powiedzieć, że fajnie tu macie:) (niestety w tym cyklu zaliczyłam pierwsze nieudane crio ale poddać się nie poddam tak szybko) Wam tu wszystkim życzę wysokich bet i jeśli pozwolicie będę Wam kibicować i zaglądać czasem:-)
 
reklama
Lawendowy ale z Ciebie kurka nioska, zazdroszczę (ale tak pozytywnie), kciuki według wskazówek puściłam, natomiast tańce mogę odprawiać codziennie więc masz to jak w banku :tak::-)

Gizas gratuluję, wystarczą 3 ładniutkie komóreczki, chyba, że planujesz większą rodzinę ;-):-)
 
Agusiapela moja @ przyszła wczoraj ok 19 ale to nie zmienia faktu że w takim razie dziś mam 1dc i fsh mogłam spokojnie zrobić w piątek. miałam go zrobić w 2 lub 3 dc a że jutro święto to dlatego dziś zrobiłam. to co to za wcześnie? a dlaczego mi się przez noc i pół dzisiejszego dnia jeszcze nie rozbujała @? może jednak w ogóle jeszcze jej nie dostałam. już nie wiem co mam myśleć
 
Blue - już niebawem :-) i nanosisz się malucha całe 9 miesięcy :-)
A któraś tu pisała, że nie zna osoby z tanią stymulacją. Więc się zglaszam - 6x150j puregonu, 2xorgalutran i 1xovitrelle - całość 1200 zł. Tanio jak w Biedronce ;-)
 
Malwisia chyba za bardzo się pośpieszyłaś z antykiem, @ się liczy dopiero od chwili pojawienia się czerownej, żywej krwi. A to mogło być plamienie międzyokresowe, może za mało progesteronu:baffled:Ale skoro już wzięłas to nie wiem co dalej. Endo Ci się nie złuszczy teraz bo antyki zablokowały @. Nie wiem co Ci poradzić, jesli masz możliwośc to skontakutuj się z lekarzem
Blue będziesz miec zarodki, i będziemy czekać na piękne bety;-)
Agusia ja mam 29 lat więc nie mam wskazań co do dwóch zarodków, nie myślę o tym bo jeszcze nie ten etap. Marzę chociaż o jednym:sorry2:
Lawendowy pęcherzyków to masz od liku:-)czyli idziemy jednym krokiem:-) czyli będziemy testowac razem:-)
 
Agusiapela moja @ przyszła wczoraj ok 19 ale to nie zmienia faktu że w takim razie dziś mam 1dc i fsh mogłam spokojnie zrobić w piątek. miałam go zrobić w 2 lub 3 dc a że jutro święto to dlatego dziś zrobiłam. to co to za wcześnie? a dlaczego mi się przez noc i pół dzisiejszego dnia jeszcze nie rozbujała @? może jednak w ogóle jeszcze jej nie dostałam. już nie wiem co mam myśleć

Kochana jeżeli dostałaś ją wczoraj ok 19 to dziś dopiero masz 1dc.Ja też tak miałam tylko ja dostałam 02.07 z rana i wtedy miałam już 1dc z początku miałam takie brązowe plamienie słabiutkie a później rozkręciłą mi się juz tak bardziej.Czyli u ciebie powinna się rozkręcić dzisiaj.Tak FSH powinnaś spokojnie zrobić sobie w piątek.1dc jest to pierwszy dzień krwawienia nie plamienia
 
Ostatnia edycja:
reklama
zula witamy witamy i zapraszamy, szkoda ze crio sie nie udało ale cieszy mnie to ze sie nie poddajesz i walczsz dalej:)
Malwisia , troszkę sie pospieszylas z tym antykiem, tez nie wiem co ci doradzić, tylko kontakt z lekarzem.
Lilonka dzieci masz po taniości:) więc zakupy w biedronce powinny byc juz za darmo za taką reklamę:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry