reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

zadzwoniłam :) i wszystkie się zapłodniły czyli 6 rozwijają się ładnie jutro mam dzwonić jaka jakość :-D.I maluchy idą spać i czekaja na mamę za 3 miesiące
 
reklama
Smerfeta tak chodzi o Radwana , no widzisz nie ma widocznie reguły i rzeczywiście może usiadł na laurach, w każdym razie dużo dobrego o nim słyszałam ale właśnie nie od strony pacjentek tylko lekarzy a to przecież różnica.
Infinty piękna ta Twoja kropka ahh aż się rozmarzyłam ;-) .
A mi dziewczyny przyplątało się jakieś zapalenie gruczołu tylko zapomniałam oczywiście jakiego, ponoć od Encortonu :baffled: masakra jakaś :-(jedno dobre z tego wszystkiego że nie musiałam włóczyć się po gabinetach bo mam naprawdę miłą doktorkę w pracy która zawsze pomoże :tak:
 
Kotuska trzymam kciuki &&&&&&
Genna powodzenia w stymulacji, mocno Ci kibicuję .
Dziewczyny wcześniej o tym nie wspominałam jakoś nie było okazji a potem myślałam że nikt tego nie zrozumie że można tak bardzo pragnąć dziecka mając dwóch synów, z poprzedniego związku , tylko to już nastoletni chłopcy a jak urodziłam pierwszego syna sama byłam nastolatką, wtedy to była dla mnie tragedia, przewrotne życie teraz jak dojrzałam do tego żeby być mamą pod każdym względem to czasami mam wrażenie że to nieosiągalne marzenie.....
 
Heiza przecież wiesz ze tylko my sie tu rozumiemy!!!! Wiec nie masz sie czego obawiać , najważniejsze ze dojrzała do tak trudnej decyzji kolejnych starań no i powiedzenia nam i tym !!! Pamiętaj jesteśmy z tobą!
 
Kotuska, oby to nie to &&&&&

Heiza, nie ważne czy staramy się o pierwsze drugie czy trzecie dziecko... ważne żeby osiągnąć swój cel, upragnionego bobasa który do domu wniesie samą radość.

Oby te bociany były pracowite tej wiosny ;)
 
Oooo zapomniałam.... rano w radiu Gdańsk podawali że w trójmieście urodziło się dziecko z programu rządowego - chłopczyk. Dzięki pomocy jednej z trójmiejskich klinik ale nie podali dokładne której.
 
reklama
Magda Cudne wieści , kurczę gdyby mi sie udało to jakoś e połowie maja lub pod konie tez bym sie cieszyła z niego małego cudu :( wiec nie mogę teraz ani czytać ani oglądać o in vitro i w ogóle o takich wiesciach bo mi sie ryczeć chce, wiec @ sie zbliża ,nawet wcOraj noe oglądałam TLC specjalnie , bo rozczulam sie na byle gownie za przeprosEniem :(
 
Do góry