reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Też nie wliczam dojazdów i badań. Tylko same leki.
Przeczuć brak. Mam nadzieję, że brak przeczuć na dobre mi wyjdzie. Jak maluch jest tak mocny jak teściowa i mamusia to już się tam zadomowi/ł.
 
Agawa współczuję, ale muszę Ci powiedzieć, że zawsze się tam czeka nawet jak umawiasz się jako pierwsza pacjentka. Na poczekalni jest tabliczka, że godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Nie da się tego inaczej zrobić. Co do druków to ja je wydrukowałam ze strony kliniki - nie dostałam ich. Pozostałe papiery będziesz dostawała czyli zgoda na punkcje, crio itp.
 
Mam po 3 opakowania Luteiny 200 i 3 opakowania 100mg. Fragminu mi chyba może nie starczyć a to jakiegoś doktorka poprosze u mnie. A Ty na ile masz?
 
reklama
Agulla a jak ogólnie się czujesz? Mamy ten sam dzień po transferze. Ja przez pierwsze 4 dni tez ciągle spałam, potem doszedł okropny ból piersi, który trzyma do dziś (no może trochę mniejszy albo się przyzwyczajam). Kusi mnie żeby sikańca zrobić ale postanowiłam, że zatestuje w sobote 10dpt. Poza tym czuję się normalnie, żadnych bóli czy innych dziwnych rzeczy.
 
Do góry