reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska a do Ciebie dzisiaj dzwonił embriolog z info o zarodkach? Czy się nie zapisałaś na konsultacje codziennie?

Nie , nie dzwonili. Wpisałam się tylko na poniedziałek.
Trochę się stresuje, bo luteina podrażniła mnie bardzo i zrobiło mi się chyba zapalenie. Smaruje się clotrimazolum.I teraz boje się o transfer.
 
reklama
Hejka!
Ciężko mi Was doczytać a dziś tyle wartościowych info wniosłyście więc każdej dziękuję i jeszcze doczytam o ile nie zasne :-/

Dzięki Heiza za info. W swissmed w Gdańsku też robią histero na NFZ i siedzi się tam jeden cały dzień i do domku ale mój dr chciał bym robiła w szpitalu w Gdyni :-/ a tam pierwszego dnia badania łącznie z usg klatki piersiowej - po cholerę mi to? - drugi dzień histero i na trzeci dzień po obchodzie decyzja czy do domu. Planuje zwiać im drugiego dnia :-)
Heiza czy po ivf dużo odpoczywasz? Bo tak zastanawiam się czemu beta spada. Przykro mi bardzo że tak się dzieje, to na pewno bardzo trudne ale widzę że dzielnie walczysz i to najważniejsze

Genna no właśnie durna @ wszystko popsuła. Histero mam zrobić do 14 dc. Jutro jadę do szpitala ustalić inny termin bo na telefon się nie dało. Jeśli nie da się w tym cyklu wybadam czy mogę jednak w swissmed i zapytam dr co on na to. Nie wiem czemu nie chciał swissmed, sam tam kiedyś dowodził :-/

Hania trzymaj się... Tule mocno

Kotuska sporo dziewczyn ma ostatnio podrażnienia po lutce. Kiedyś tyle tego nie było :-/ Ja sama miałam grzybka i strasznie bolało :-( na szczęście mam już wszystko wyleczone. Na pewno dostaniesz jutro jakieś leki i będzie dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem niestety bo pierwszy raz w życiu miałam grzybka, nigdy żadnego zapalenia. Na pewno zależy to w jakim stopniu występuje ten stan zapalny i wydaje mi się że jak w niewielkim to transfer będzie. W każdym razie trzymam kciuki by odbył się i byś dostała jakieś lekarstwo by wszystko ładnie się goiło
 
KWIECIEŃ:

02.04.2014 agulla podglądanko
02.04.2014 Kotuska transfer
02.04.2014 po powrocie z wakacji Wanesska wysoka beta :D

03.04.2014 Anulla28 transfer
03.04.2014 AniaM wizyta zapoznawcza z nowym dr
04.04.2014 Infinity wysoka beta
04.04.2014 enni wysoka beta
05.04.2014 lady_margot wizyta podglądanko
07.04.2014 Tajger usg - podglądanko
08.04.2014 Genna ostatnia wizyta u immunologa
08.04.2014 anuszka wizyta przed crio
08.04.2014 Magda_7891 wizyta u genetyka
09.04.2014 Genna - gonapeptyl
09.04.2014 ema wizyta serduszkowa
10.04.2014 lady_margot crio transfer
14.04.2014 Heiza wizyta u immunologa
14.04.2014 smerfeta histeroskopia
16.04.2014 Agaawa wizyta i dobór stymulacji
16~18.04.2014 Magda_7891 wizyta - zaczynamy
24.04.2014 Genna - start stymulacji
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna

MAJ:

05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
 
Hania przykro mi z powodu bety :-(. Trzymaj się kochana. Zrób sobie przerwe, zacznij brać suplementy, a kolejna procedura napewno sie uda :tak:.
Wanesska trzymamy kciuki za betkę &&&&&&&& :)
Kotuska za transferek &&&&&& niech kropek sie wgryza w mamusie

Dziewczyny powiedzcie mi prosze co to może być, mam dzis 20 dc, zwykle mam 32-34 dniowe cykle i rano podczas zalatwiania milam śluz taki jakby owulacyjny z niteczkami brązowego śluzu <przepraszam za dokladność :sorry2:> trochę mnie to zmartwiło, mam nadzieje że nic mi sie zlego nie dzieje tam w środku, hmm a moze cos z moimi hormonami nie tak?? Ja to jestem taka panikara, ze wam mowie, ale czegos takiego jeszcze nie mialam.
 
Kotuska, &&&&&&&&&&& oby kropek sie zadomowil na dobre :tak:

Anulla powodzenia na podglądanku

Wanesska,
Za Ciebie szczególnie trzymam kciuki, mam nadzieję, że ujrzałaś piękne grubaśne dwie krechy :tak: nie trzymaj nas tu za długo w niepewności, bo mu juz od dwóch dni czekamy na wieści od Ciebie :-)

Montana ja ostatnio tez tak miałam, przez dzień dwa, a potem przeszło, może owulka Ci sie troche przesunęła :baffled:
 
reklama
dziewczyny, dziękuję za kciuki, już możecie puścić. Niestety nam się nie udało:( Następnego dnia po przylocie dostałam @ i cały wyjazd nie rozstawałam się z tamponami :(

Kochane, lecę spać, bo umieram ze zmęczenia. Weszłam na chwilkę zerknąć na wyniki Anuszki i Basi. Dziewczyny, bardzo mi przykro, myślałam, że może Wam się uda.
Doczytam wszystko wieczorem
 
Do góry