reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witam nowe dziewczynk internet stare rownież, przepraszam ale nie udzielał sie jakoś ostatnio, nie wiem co mi jest , czytać was czytam ale jakoś pisać nie chce mi sie (to forum to nałóg!!!!!!!) , chociaz przyznam sie kilka dni nie czytalam was ale sie strasznie czulam, avteraz czekam tylko do wizyty wtorkowej czy torbiel zniknęła i czy mozemy zacząć, a od tygodnia chora siedzę w domq z zapaleniem zatok, tragedia, nigdy nie miałam z nimi problemu:/ oczywsice na antybiotyku ,
smerfeta paczka dotarła?
Zoska tak mi przykro
ema, Hania gratulacje kochane, jezeli kogoś pominelam toprzepraszam ale czytam i sama ńie wiem kto co pisze tak złe sie czuje, głowa boli szok!!
Infinity o której masz wizytę we wtorek?

AniaM zdradz nam jakiego lekarza przetestujesz?
Kasik to badanie co masz teraz zrobic, ja miałam robione jako pierwsze, mówiłam wam o tym, i ze wyniki i nazwy to jakiś kosmos :), mnie wyszło bardzo dobrze, generalnie 8 kwietnia mam ostatnia wizytę u immonologa po odbiór wyników białka c i białka S I finish, wczoraj byłam tez na usg piersi jak pan doktor kazał, przyznam sie ze nigdy nie badałem sie pod tym kontem i juz na pewno będę do roku to sprawdzać, oczywiście wszystko jest ok :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Genna, a ja sobie dziś o Tobie pomyślałam. Otworzyła mi sie 1-sza str. tego forum i mi się przypomniałaś.
Mam nadzieje ze we wtorek dostaniesz zielone światło i już będziesz działać. Trzymam kciuki, kuruj się bo do punkcji musisz się wyleczyć ;-) pozdrawiam ;-)
 
Zzoska przykro mi, ważne, że masz plan to trzyma w pionie :tak:

Heiza
dokładnie nie pamiętam co mi mówił o tych badaniach bo to dla mnie czarna magia. Wiem, że szuka przyczyny braku implantacji i tu widzi nadzieję. Jak będę miała wyniki mam dzwonić lub napisać sms'a. Podobno mają być wartości liczbowe i procentowe i jego interesują procentowe. Myślę, że najlepiej będzie jak mu wyślę skan wyników bo tak przez telefon można się pomylić.

Genna może to przesilenie wiosenne? Kciukasy za wtorkową wizytę :-)
 
Ostatnia edycja:
Oj kotuska pierwsza strona to mi sie śni po nocach, musze ja uzupełnić bo aż wstyd :szok:
chyba musze uśmiechnąć sie do Kasik i jej statystyk :)
Kasik przesilenie nie wiem, w rady nie mogłam, tyle roboty ze nie miałam czasu was czytać, po pracy czytałam na tablecie (a na iPadzie jest to trudne bo sam zmienia wyrazy i irytuje mnie to :/)ale jakoś tam nie było weny odpisać, wzielam sie za tworzenie......decoupage, takie troszkę odstresowujace i przynajmniej czas szybciej leci, miałam kilka zamówień więc sie wzielam, koleżanka urządza mieszkanie więc troszkę jej pomagam w dekoracji , więc pochłonęła mnie to co lubię, aleuzalezneienie od was jest silniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
Genna dawaj nam tu zdjęcia swoich dzieł :-) Moje statystyki dotyczą tylko bet, estradiolu i progesteronu ale nie mam dat. Jak chcesz to jutro mogę podesłać na priv bo mam na innym kompie.
 
Kasik dziękuje bardzo za podpowiedź , ja mam procentową w normie , tylko liczbowa za duża więc może dobrze , no cóż pozostaje mi czekać na wizytę :blink:
 
reklama
Genna paczki niet ale wczoraj dostałam jakieś awizo, więc może...? Kuruj się mocno i jeśli mogę to polecam wodę morską do psikania do nosa, wspomaga leczenie zatok. Ja tak uratowałam
się przed antybiotykiem bo zapalenie zatok to u mnie częste zjawisko :-/

Zzoska przykro mi :-( ważne że jest duża szansa na kolejny raz i za to już trzymam kciuki

Heiza ale miałaś milusią doktorke :-/ Czy to dr Monika?
 
Do góry