reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki za kciuki dziewczynki chyba pomogły bo doktorek powiedzial ze możemy zaczynać bi akurat jestem na antykach i już bym mogła zacząć gonapaptyl brać :) ale jak sie okazało w invimedzie nie miałam robionej chlamydi !!!! I muszę zrobić a na wynik 3 tyg sie czeka no i oczywiście mam torbiel 4,3 mm ;/ wiec za 3 tyg znowu muszę zjawić sie na wizycie i przedłużyć antyki

Kasia makaronik czekamy na wieści :)
 
reklama
Genna czyli w Invimedzie zrobili Ci ICSI bez chlamydi, nieźle :wściekła/y: Oby wszystko poszło już z górki :tak::-)

KasiaMakaronik odezwij się kochana, całą wytłoczkę jajek dzisiaj już zniosłam. Aż z pracy nici dzisiaj bo cały czas zerkam na forum :zawstydzona/y:

Heiza
może Ty masz wieści od KasiMakaronik?
 
Niestety jeszcze nie mam Kasik leciałam z pracy żeby tu zajrzeć bo myślałam że może się odezwała, a głupio mi wydzwaniać do niej w takiej sytuacji , też czekam niecierpliwie cały dzień trzymam kciuki.
 
Kasik
nie strasz mnie z tym menopurem!
może za słabo się stymuluje?
nie mam znajomej pielegniarki ... no i co ...
a ten 2dniowy to też słabo mi się zrobiło ... co myśleć

KasiaMakaronik
czekamy... niecierpliwie

genna
dobre wieści tylko szkoda ze znów oczekiwanie ...
 
anuszka mi podawal zastrzyk moj... mowilam mu co i jak.... ale wiadomo ja pielegniarka wiec to tez co innego....moj mial stresa zeby mi zrobic ale zrobil....
 
Dziewczyny właśnie dzwoniła do mnie Kasia i mam wam przekazać otóż betę ma dzisiaj ponad trzysta nie byłą bardzo zadowolona z tej wizyty nie było jeszcze widać pęcherzyka bo lekarz powiedział że musi być ponad 1000 żeby coś zobaczył na USG ma nadal brać leki i za tydzień ma się pokazać na kontroli ma 10 % szans na prawidłową ciążę :-) Odezwie się wieczorem . Ja tez uciekam poćwiczyć Pa
 
Heiza dzięki za info. Może KasiaMakaronik odezwie się do nas jak wróci do domku. Kurcze szkoda, że nie jest zadowolona z wizyty, mogła ją uspokoić a tak znowu lęk, nerwy i niepewność kolejny tydzień :-(
 
reklama
Olusia a ty skąd jesteś?
może do ciebie podjadę i mi zrobisz ?
:D
a może mnie pokierujesz i mi mój zrobi ?
da tak rade?
 
Do góry